Arch Linux Pacman package manager - en to sl translation catalogue (265 entries)

en:   --allsource      Generate a source-only tarball including downloaded sources
sl: --allsource Ustvari arhivsko datoteko zgolj izvorne kode, vključno s prenešenimi viri

en:   --asdeps         Install packages as non-explicitly installed
sl: --asdeps Namesti pakete kot neizrecno nameščene

en:   --check          Run the %s function in the %s
sl: --check Izvedi funkcijo %s v %s

en:   --config <file>  Use an alternate config file (instead of '%s')
sl: --config <datoteka> Uporabi alternativno nastavitveno datoteko (namesto '%s')

en:   --config <path>      set an alternate configuration file
sl: --config <path> nastavi alternativno nastavitveno datoteko

en:   --holdver        Do not update VCS sources
sl: --holdver Ne posodobi VCS virov

en:   --key <key>      Specify a key to use for %s signing instead of the default
sl: --key <ključ> Navedite ključ, ki naj bo, namesto privzetega ključa, uporabljen za %s podpisovanje

en:   --needed         Do not reinstall the targets that are already up to date
sl: --needed Ne nameščaj ponovno paketov, ki so že posodobljeni

en:   --noarchive      Do not create package archive
sl: --noarchive Ne ustvari arhiv paketa

en:   --nocheck        Do not run the %s function in the %s
sl: --nocheck Ne izvedi %s funkcije v %s

en:   --nocolor            disable colorized output messages
sl: --nocolor onemogoči barvna izhodna sporočila

en:   --nocolor         turn off color in output\n
sl: --nocolor izklop barve v izhodu\n

en:   --noconfirm      Do not ask for confirmation when resolving dependencies
sl: --noconfirm Ne sprašuj za potrditev pri razreševanju odvisnosti

en:   --noprepare      Do not run the %s function in the %s
sl: --noprepare Ne izvedi %s funkcije v %s

en:   --noprogressbar  Do not show a progress bar when downloading files
sl: --noprogressbar Pri prenosu datotek ne pokaži vrstice napredka

en:   --nosign         Do not create a signature for the package
sl: --nosign Za paket ne ustvari podpisa

en:   --packagelist    Only list package filepaths that would be produced
sl:   --packagelist    Izpiši le tiste poti do datotek, ki bi bile ustvarjene

en:   --printsrcinfo   Print the generated SRCINFO and exit
sl:   --printsrcinfo   Izpiši generirani SRCINFO in končaj

en:   --sign           Sign the resulting package with %s
sl: --sign Podpiši proizvedeni paket z %s

en:   --skipchecksums  Do not verify checksums of the source files
sl: --skipchecksums Ne preveri nadzorne vsote izvornih datotek

en:   --skipinteg      Do not perform any verification checks on source files
sl: --skipinteg Na izvornih datotekah ne izvedi nobenih preverjanj

en:   --skippgpcheck   Do not verify source files with PGP signatures
sl: --skippgpcheck  Ne preverjaj izvornih datotek z PGP podpisi

en:   --verifysource   Download source files (if needed) and perform integrity checks
sl: --verifysource  Prenesi izvorne datoteke (če je potrebno) in opravi pregled celovitosti

en:   -A, --ignorearch Ignore incomplete %s field in %s
sl: -A, --ignorearch Prezri nezaključena polja %s v %s

en:   -C, --cleanbuild Remove %s dir before building the package
sl: -C, --cleanbuild Odstraniti %s mapo pred gradnjo paketa

en:   -L, --log        Log package build process
sl: -L, --log Beleži proces izgradnje paketa

en:   -R, --repackage  Repackage contents of the package without rebuilding
sl: -R, --repackage Ponovno pakiraj vsebino paketa, a brez ponovne izgradnje

en:   -S, --source     Generate a source-only tarball without downloaded sources
sl: -S, --source Ustvari arhivsko datoteko zgolj izvorne kode, brez prenešenih virov

en:   -V, --version             Show program version
sl: -V, --version Pokaži različico programa

en:   -V, --version        show version information and exit
sl: -V, --version pokazi informacije o različici in izhod

en:   -V, --version    Show version information and exit
sl: -V, --version Pokaži različico programa in izstopi

en:   -c, --clean      Clean up work files after build
sl: -c, --clean Po izgradnji počisti delovne datoteke

en:   -d, --delete              Remove the specified keyids
sl: -d, --delete Zbriši določene keyids

en:   -d, --nodeps     Skip all dependency checks
sl: -d, --nodeps Prezri vsa preverjanja odvisnosti

en:   -e, --export              Export the specified or all keyids
sl: -e, --export Izvozi določeno ali vse keyids

en:   -e, --noextract  Do not extract source files (use existing %s dir)
sl: -e, --noextract Ne razširi datotek izvorne kode (uporabi obstoječo mapo %s)

en:   -f, --force      Overwrite existing package
sl: -f, --force Prepiši obstoječi paket

en:   -g, --geninteg   Generate integrity checks for source files
sl: -g, --geninteg Ustvari preverjanja celovitosti za datoteke izvorne kode

en:   -h, --help                Show this help message and exit
sl: -h, --help Pokaži to sporočilo pomoči in končaj program

en:   -h, --help           show this help message and exit
sl: -h, --help pokaži to sporočilo pomoči in končaj program

en:   -h, --help       Show this help message and exit
sl: -h, --help Pokaži to sporočilo pomoči in končaj program

en:   -i, --install    Install package after successful build
sl: -i, --install Po uspešni izgradnji namesti paket

en:   -k, --key <key>   use the specified key to sign the database\n
sl: -k --key <ključ> uporabi določen ključ za podpisovanje baze podatkov\n

en:   -m, --nocolor    Disable colorized output messages
sl: -m, --nocolor Onemogoči barvna izhodna sporočila

en:   -o, --nobuild    Download and extract files only
sl: -o, --nobuild Datoteke zgolj prenesi in razširi

en:   -p <file>        Use an alternate build script (instead of '%s')
sl: -p <datoteka> Uporabi alternativni skript (namesto '%s')

en:   -q, --quiet       minimize output\n
sl: -q, -quiet minimiziraj izhod \n

en:   -r, --rmdeps     Remove installed dependencies after a successful build
sl: -r, --rmdeps Po uspešni izgradnji odstrani nameščene odvisnosti

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
sl: -r, -root <path> nastavi alternativno pot root inštalacije

en:   -s, --sign        sign database with GnuPG after update\n
sl: -s, --sign Podpiši podatkovno bazo z GnuPG po posodobitvi\n

en:   -s, --syncdeps   Install missing dependencies with %s
sl: -s, --syncdeps Namesti manjkajoče odvisnosti z %s

en:   -v, --verify      verify database's signature before update\n
sl: -v, --verify preveri podpis podatkovne baze prez posodobitev\n

en: %s array cannot contain comparison (< or >) operators.
sl: polje %s ne sme vsebovati primerjalnih (< or >) operatorjev.

en: %s array contains unknown option '%s'
sl: Polje %s vsebuje neznano možnost '%s'

en: %s contains %s characters and cannot be sourced.
sl: %s vsebuje %znake in zanj ni možno ugotoviti vira.

en: %s contains invalid characters: '%s'
sl: %s vsebuje neveljavne znake: '%s'

en: %s could not be imported.
sl: %s ne more biti vstavljeno.

en: %s could not be locally signed.
sl: %s ni bilo mogoče lokalno podpisati.

en: %s does not exist or is not a directory.
sl: %s ne obstaja ali pa ni mapa.

en: %s does not exist.
sl: %s ne obstaja.

en: %s entry file not in package : %s
sl: %s vnosne datoteke ni v paketu : %s

en: %s entry should not contain leading slash : %s
sl: Vnos %s ne sme vsebovati začetne poševnice : %s

en: %s file (%s) does not exist or is not a regular file.
sl: datoteka %s (%s) ne obstaja ali pa ni normalna datoteka.

en: %s is not a clone of %s
sl: %s ni clone od %s

en: %s is not a pacman database directory.
sl: %s ni mapa podatkovne baze pacman.

en: %s is not allowed to be empty.
sl: %s ne sme biti prazno.

en: %s is not allowed to start with a dot.
sl: %s se ne sme začeti z piko.

en: %s is not allowed to start with a hyphen.
sl: %s se ne sme začeti z vezajem.

en: %s is not available for the '%s' architecture.
sl: %s ni na voljo za arhitekturo '%s'.

en: %s is not writeable -- pkgver will not be updated
sl: %s ni zapisljiv -- pkgver ne bo posodobljen

en: %s may only contain ascii characters.
sl: %s lahko vsebuje samo ascii znake.

en: %s must be an integer, not %s.
sl: %s mora biti celo števino, ne %.

en: %s must be in the current working directory.
sl: %s mora biti v trenutnem delovnem imeniku.

en: %s needs to be run as root for this operation.
sl: %s je treba pognati kot root za to operacijo.

en: %s should be an array
sl: %s naj bi bila matrika

en: %s should not be an array
sl: %s naj nebi bila matrika

en: %s signal caught. Exiting...
sl: Ujet je bil signala %s. Izhod...

en: %s was not found in the build directory and is not a URL.
sl: %s ni bil najden v izgraditveni mapi in ni URL naslov

en: '%s' failed to install missing dependencies.
sl: '%s' spodletela namestitev manjkajočih odvisnosti

en: '%s' is not a package file, skipping
sl: '%s' ni paket, prezri

en: '%s' is not a valid archive extension.
sl: '%s' ni veljavna končnica arhiva.

en: '%s' returned a fatal error (%i): %s
sl: '%s' prišlo je do usodne napake (%i): %s

en: A failure occurred in %s().
sl: Prišlo je do napake v %s().

en: A package has already been built, installing existing package...
sl: Paket je že bil izgrajen, nameščanje obstoječega paketa ...

en: A package has already been built. (use %s to overwrite)
sl: Paket je že bil izgrajen. (uporabite %s za prepis)

en: A source package has already been built. (use %s to overwrite)
sl: Izvorni paket je bil že izgrajen. (uporabite %s za prepis)

en: Aborting...
sl: Prekinjam...

en: Adding %s file (%s)...
sl: Dodajanje datoteke %s (%s)...

en: Adding %s file...
sl: Dodajanje datoteke %s...

en: Adding %s...
sl: Dodajanje %s...

en: Adding package '%s'
sl: Dodajam pakete '%s'

en: Adding package signature...
sl: Dodajanje podpis paketa...

en: An entry for '%s' already existed
sl: Vnos za '%s' je že obstajal

en: Cannot create temp directory for database building.
sl: Ne morete ustvariti začasno mapo za izgradnjo podatkovne baze.

en: Cannot find library listed in %s: %s
sl: Knjižnice, navedene v %s ni bilo mogoče najti: %s

en: Cannot find the %s binary required for all %s operations.
sl: Ne najdem %s binarno datoteko potrebne za vse %s operacije.

en: Cannot find the gpg binary! Is GnuPG installed?
sl: Ne najdem gpg binarno! Je GnuPG nameščen?

en: Checking buildtime dependencies...
sl: Preverjanje izgradnih odvisnosti ...

en: Checking runtime dependencies...
sl: Preverjanje izvajalne odvisnosti ...

en: Cleaning up...
sl: Čiščenje...

en: Compressing man and info pages...
sl: Arhiviranje man info info strani...

en: Compressing package...
sl: Stiskanje paketa...

en: Compressing source package...
sl: Stiskanje paketa izvorne kode...

en: Computing checksums...
sl: Računanje kontrolne vsote...

en: Could not resolve all dependencies.
sl: Ni bilo mogoče razrešiti vseh odvisnosti.

en: Created signature file %s.
sl: Ustvarjena signaturna datoteka %s.

en: Created signature file '%s'
sl: Ustvaril podpis datoteke '%s'

en: Creating '%s' db entry...
sl: Ustvarjam '%s' bazni vnos...

en: Creating package "%s"...
sl: Ustvarjanje paketa "%s"...

en: Creating source package...
sl: Ustvarjanje paketa izvorne kode...

en: Creating updated database file '%s'
sl: Ustvarja posodobljeno podatkovno bazo '%s'

en: Creating working copy of %s %s repo...
sl: Ustvarjanje delovne kopije od %s %s repo...

en: Database signature file verified.
sl: Podpis datoteka baze podatkov je preverjena.

en: Database signature was NOT valid!
sl: Podpis podatkovne baze NI bil ustrezen!

en: Disabling key %s...
sl: Izklopni ključ %s ...

en: Do not use the %s option. This option is only for internal use by %s.
sl: Ne uporabite možnosti %s. Ta je zgolj za interno rabo s strani %s.

en: Done.
sl: Končano.

en: Downloading %s...
sl: Prenašanje %s...

en: ERROR:
sl: NAPAKA:

en: Entering %s environment...
sl: Vstop v okolje %s ...

en: Example:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n
sl: Primer: repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0-1-i686.pkg.tar.gz\n

en: Example:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26\n
sl: Primer: repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26\n

en: Extracting %s with %s
sl: Izvažanje %s s/z %s

en: Extracting sources...
sl: Izvažanje virov...

en: FAILED
sl: SPODLETELO

en: Failed to add %s file to package.
sl: Ne more dodati datoteke %s paketu.

en: Failed to change to directory %s
sl: Ni mogoče spremeniti mape %s

en: Failed to create package file.
sl: Ustvarjanje paketne datoteke spodletelo.

en: Failed to create source package file.
sl: Ustvarjanje izvorne paketne datoteke spodletelo.

en: Failed to create the directory $%s (%s).
sl: Napaka pri ustvarjanju mape $ 1%s (1%s)

en: Failed to extract %s
sl: Izvažanje %s, je spodletelo

en: Failed to install built package(s).
sl: Nameščanje izgrajenega paketa/paketov je spodletelo.

en: Failed to lookup key by name:
sl: Napaka pri proizvedbi ključa z imenom:

en: Failed to remove installed dependencies.
sl: Spodletela odstranitev nameščenih odvisnosti.

en: Failed to sign package database file '%s'
sl: Napaka podpisovanja paketa, datoteke baze '%s'

en: Failed to sign package file %s.
sl: Napaka podpisovanja paketa %s.

en: Failed to source %s
sl: Ni mogoče najti vire %s

en: Failed to update %s from %s to %s
sl: Spodletelo posodobiti %s iz %s v %s

en: Failure while branching %s
sl: Napaka med ustvarjanjem datoteke %s

en: Failure while creating working copy of %s %s repo
sl: Neuspeh pri ustvarjanju delovne kopije od %s %s repo

en: Failure while downloading %s
sl: Med prenosom %s, je prišlo do napake

en: Failure while downloading %s %s repo
sl: Napaka pri prenosu %s %s repo

en: Failure while pulling %s
sl: Med prenosom %s, je prišlo do napake

en: Failure while updating %s %s repo
sl: Napaka pri posodabljanju %s %s repo...

en: Failure while updating working copy of %s %s repo
sl: Napaka med posodabljanjem delovne kopije od %s %s repo

en: File %s does not exist and could not be imported.
sl: Datoteka %s ne obstaja ali ne more biti vnešena

en: File '%s' not found.
sl: Ne more najti datoteke '%s'

en: Finished making: %s
sl: Zaključek izdelave: %s

en: Found %s
sl: Najdeno %s

en: Generating %s file...
sl: Ustvarjanje datoteke %s...

en: Generating .MTREE file...
sl: Ustvarjanje .MTREE datoteke...

en: Generating checksums for source files...
sl: Ustvarjanje kontrolnih vsot izvornih datotek...

en: Held by process %s
sl: Ustavljen pri procesu %s

en: If %s is not specified, %s will look for '%s'
sl: Če %s ni podan, bo %s iskal '%s'

en: Importing owner trust values...
sl: vnašanje lastniških zaupnih vrednosti...

en: Installing %s package group with %s...
sl: Nameščanje paketne skupine %s z %s...

en: Installing missing dependencies...
sl: Nameščanje manjkajočih odvisnosti...

en: Installing package %s with %s...
sl: Nameščanje paketa %s z %s...

en: Integrity checks (%s) differ in size from the source array.
sl: Preverjanja integritete (%s), se razlikuje od izvora po velikosti.

en: Integrity checks are missing for: %s
sl: Manjka integracijsko preverjanje za: %s

en: Invalid command name '%s' specified.
sl: Naveden ukaz '%s' ni veljaven.

en: Invalid integrity algorithm '%s' specified.
sl: Algoritem, podan za preverjanje integritete '%s' , je neveljaven.

en: Invalid package file '%s'.
sl: Neveljaven paket datoteka '%s'.

en: Invalid package signature file '%s'.
sl: Neveljaven podpis paketne datoteke '%s'.

en: Invalid value for %s: %s
sl: Neustrezna vrednost %s : 1%s

en: Key name is ambiguous:
sl: Ime ključa je dvoumno:

en: Leaving %s environment.
sl: Zapuščanje okolja %s.

en: Library listed in %s is not a shared object: %s
sl: Knjižnica navedena v %s ni v skupni rabi objekta: %s

en: Library listed in %s is not required by any files: %s
sl: Knjižnica navedena v %s ne zahteva nobena datoteka: %s

en: Library listed in %s is not versioned: %s
sl: Knjižnica navedene v %s ni različica: %s

en: Make packages compatible for use with pacman
sl: Ustvari pakete primerne za uporabo s Pacman

en: Making package: %s
sl: Izdelava paketa: %s

en: Manage pacman's list of trusted keys
sl: Upravljanje s pacmanovim seznamom zaupanja vrednih ključev

en: Missing %s directory.
sl: Mapa %s manjka.

en: Missing %s function for split package '%s'
sl: Za deljeni paket '%s' manjka funkcija %s

en: Missing %s function in %s
sl: Manjka %s funkcija v %s

en: Missing dependencies:
sl: Manjkajoče odvisnosti:

en: NOT FOUND
sl: NI MOGOČE NAJTI.

en: No existing signature found, skipping verification.
sl: Ni obstoječega podpisa, preskoči preverjanje.

en: One or more PGP signatures could not be verified!
sl: Enega ali več PGP podpisov ni mogoče preveriti!

en: One or more files did not pass the validity check!
sl: Eden ali več datotek ni prestalo preverjanja!

en: Operations:
sl: Operacije:

en: Options:
sl: Možnosti:

en: Options:\n
sl: Možnosti:\n

en: Package contains reference to %s
sl: Paket vsebuje sklic na %s

en: Package directory is ready.
sl: Paketna mapa je pripravjena.

en: Package matching '%s' not found.
sl: Ni bilo mogoče najti nobenega paketa, ki ustreza '%s'.

en: Pacman is currently in use, please wait...
sl: Pacman v uporabi, prosim počakaj...

en: Pacman lock file was found. Cannot run while pacman is running.
sl: Najdena je bila zaklenitvena datoteka pacman. Ni možno izvesti, medtem ko se pacman izvaja.

en: Part of the package group has already been built. (use %s to overwrite)
sl: Del paketne skupine je že bil izgrajen. (uporabite %s za prepis)

en: Passed
sl: Opravljeno

en: Please make sure you really trust them.
sl: Prosimo prepričajte se, da jim res zaupate.

en: Please move along, there is nothing to see here.\n
sl: Prosim premikaj se naprej, tukaj ni nič za vidit.\n

en: Please run %s with each operation separately.
sl: Prosim zaženi %s z vsako peracijo posebej.

en: Pre-3.5 database format detected - upgrading...
sl: Zaznan je bil format podatkovne baze, ki predhaja različici 3.5 - nadgrajevanje ...

en: Pre-4.2 database format detected - upgrading...
sl: Zaznan je bil format podatkovne baze, ki pre-4.2 - nadgrajevanje...

en: Purging unwanted files...
sl: Odstranjevanje nezaželenih datotek...

en: Removing %s files...
sl: Odstranjevanje datotek  %s ...

en: Removing doc files...
sl: Odstranjevanje datotek doc...

en: Removing empty directories...
sl: Odstranjevanje praznih map ...

en: Removing existing %s directory...
sl: Odstranjevanje obstoječe mape %s ...

en: Removing existing entry '%s'...
sl: Odstranjevanje obstoječih vpisov '%s'...

en: Removing old package file '%s'
sl: Odstranjevanje starih paketnih datotek '%s'

en: Removing static library files...
sl: Odstranjevanje statične knjižniče datoteke...

en: Requested package %s is not provided in %s
sl: Zahtevani paket %s ni na voljo v %s

en: Retrieving sources...
sl: Pridobivanje virov...

en: Running %s as root is not allowed as it can cause permanent,\ncatastrophic damage to your system.
sl: Začeti %s kot root ni dovoljeno, saj lahko povzroči trajne,\nkatastrofalne poškodbe vašemu sistem.

en: SIGNATURE NOT FOUND
sl: PODPISA NI MOGOČE NAJTI

en: SOURCE FILE NOT FOUND
sl: IZVORNE DATOTEKE NI MOGOČE NAJTI

en: Searching for package '%s'...
sl: Iskanje paketa '%s' v teku...

en: Signing database '%s'...
sl: Podpisovanje baze '%s'...

en: Signing package(s)...
sl: Podpisujem paket(e)...

en: Signing package...
sl: Podpisujem paket...

en: Skipped
sl: Preskočeno

en: Skipping all source file integrity checks.
sl: Vsa preverjanja integritete izvorne datoteke, bodo izpuščena.

en: Skipping dependency checks.
sl: Izpuščanje preverjanj odvisnosti.

en: Skipping verification of source file PGP signatures.
sl: Preverjanje podpisov izvorne datoteke PGP, bo izpuščeno.

en: Skipping verification of source file checksums.
sl: Preverjanje kontrolne vsote izvorne datoteke, bo izpuščeno.

en: Source package created: %s
sl: Ustvarjen je bil izvorni paket: %s

en: Sources are ready.
sl: Viri so pripravljeni.

en: Sparse arrays are not allowed for source
sl: Redki nizi niso dovoljeni za viru

en: Starting %s()...
sl: Zagon %s()...

en: Stripping unneeded symbols from binaries and libraries...
sl: Odstranjevanje nepotrebnih simbolov binarnih in knjižničnih datotek...

en: The download program %s is not installed.
sl: Program za prenos %s ni nameščen.

en: The key %s does not exist in your keyring.
sl: Ključa %s ni v vašem obroču ključev.

en: The package group has already been built, installing existing packages...
sl: Ta paketna skupina je že bila izgrajena, nameščajo se obstoječi paketi ...

en: The package group has already been built. (use %s to overwrite)
sl: Ta paketna skupina je že bila nameščena. (uporabite %s za prepis)

en: There is no key in your keyring.
sl: V vašem obroču ključev ni nobenega ključa.

en: These options can be passed to %s:
sl: Te možnosti so lahko posredovane do %s:

en: This is free software; see the source for copying conditions.\nThere is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.\n
sl: To je brezplačna programska oprema; glej vir za pogoje kopiranja.\nBREZ JAMSTVA, v obsegu ki ga dovoljuje zakon.\n

en: Tidying install...
sl: Urejanje namestitve..

en: Trust database could not be updated.
sl: Zauone baze podatko ni moč posodobiti.

en: Unable to find source file %s.
sl: Izvorne datoteke %s ni mogoče najti.

en: Unknown download protocol: %s
sl: Neznani protokol prenosa: %s

en: Unrecognized reference: %s
sl: Neprepoznan sklic: %s

en: Updated version: %s
sl: Posodobljena različica: %s

en: Updating %s %s repo...
sl: Posodabljanje %s %s repo...

en: Updating trust database...
sl: Posodabljanje zaupne baze podatkov...

en: Upgrade the local pacman database to a newer format
sl: Nadgradi lokalno bazo podatkov pacman z novejšo obliko

en: Usage: %s [options]
sl: Uporaba: %s [možnosti]

en: Using existing %s tree
sl: Uporaba obstoječega %s tree

en: Validating %s files with %s...
sl: Validacija %s datoteke z %s ...

en: Verifying database signature...
sl: Preverjanje podpisa podatkovne baze...

en: Verifying source file signatures with %s...
sl: Preverjanje podpisa izvorne datoteke s %s...

en: WARNING:
sl: OPOZORILO:

en: Warnings have occurred while verifying the signatures.
sl: Pri preverjanju podpisov je prišlo do opozoril.

en: You must have correct permissions to upgrade the database.
sl: Za nadgraditev podatkovne baze morate imeti ustrezna dovoljenja.

en: \nSee %s(8) for more details and descriptions of the available options.\n
sl: \nGlej %s(8) za več podrobnosti in opise razpoložljivih možnosti.\n

en: bad signature from public key
sl: slab podpis od javnega ključa

en: error during signature verification
sl: napaka pri preverjanju podpisa

en: invalid option
sl: neveljavna stikalo

en: invalid public key
sl: neveljaven javni ključ

en: option '%s' does not allow an argument
sl: Stikalo '%s' ne dovoljuje uporabe trditve

en: option '%s' is ambiguous; possibilities:
sl: stikalo '%s' je dvoumna; možnosti:

en: option '%s' requires an argument
sl: stikalo '%s' zahteva trditev

en: option requires an argument
sl: stikalo zahteva argument

en: options:
sl: možnosti:

en: pkgver() generated an invalid version: %s
sl: pkgver() ustvaril napačno različico: %s

en: public key %s has been revoked
sl: javni kjuč %s je bil preklican

en: repo-add will update a package database by reading a package file.\nMultiple packages to add can be specified on the command line.\n
sl: repo-add bo posodobil paketno podatkovno bazo z branjem paketne datoteke.\nVeč paketov za dodajanje lahko podate v ukazni vrstici.\n

en: repo-remove will update a package database by removing the package name\nspecified on the command line from the given repo database. Multiple\npackages to remove can be specified on the command line.\n
sl: repo-remove bo posodobil paketno podatkovno bazo z odstranitvijo ime paketa \ndoločeno v ukazni vrstici od danega repo baze podatkov. Več\npaketov se lahko določi za odstranitev v ukazni vrstici.\n

en: the key has expired.
sl: ključ je potekel.

en: the public key %s is not trusted
sl: javni ključ %s ni vreden zaupanja

en: the signature has expired.
sl: podpis je potekel.

en: unknown public key
sl: neznan javni ključ
