plasma-nm - en to ca@valencia translation catalogue (79 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
ca@valencia: No s'ha pogut restablir el testimoni de programari: %1

en: Contacting host, please wait…
ca@valencia: S'està connectant amb la màquina, espereu…

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
ca@valencia: Entrada

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
ca@valencia: Ha fallat la verificació del certificat des del servidor VPN «%1».
    Motiu: %2
    L'accepte malgrat tot?

en: Connection attempt was unsuccessful.
ca@valencia: L'intent de connexió ha sigut infructuós.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
ca@valencia: Autenticació VPN amb OpenConnect

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
ca@valencia: Màquina VPN

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
ca@valencia: Connecta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
ca@valencia: Inicia automàticament la connexió la pròxima vegada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
ca@valencia: Emmagatzema les contrasenyes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
ca@valencia: Emmagatzema les galetes del navegador en text normal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
ca@valencia: Mostra el registre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
ca@valencia: Nivell de depuració:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
ca@valencia: Informació

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
ca@valencia: Depuració

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
ca@valencia: Traça

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
ca@valencia: Paràmetres d'OpenConnect

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
ca@valencia: Passarel·la:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
ca@valencia: Certificat de la CA:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
ca@valencia: Servidor intermediari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
ca@valencia: Agent d'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
ca@valencia: Script d'embolcall CSD:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
ca@valencia: Permetre el cavall de Troia de «Cisco Secure Desktop»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
ca@valencia: Protocol VPN:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: PAN Global Protect
ca@valencia: PAN de Global Protect

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: F5 BIG-IP SSL VPN
ca@valencia: VPN de F5 en BIG-IP sobre SSL

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Fortinet SSL VPN
ca@valencia: VPN de Fortinet sobre SSL

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Array SSL VPN
ca@valencia: VPN de matriu sobre SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
ca@valencia: SO informat:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux 64-bit
ca@valencia: GNU/Linux 64-bits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
ca@valencia: Versió informada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
ca@valencia: Certificat d'autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
ca@valencia: Certificat de la màquina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
ca@valencia: Clau privada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
ca@valencia: Certificat de l'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
ca@valencia: Utilitza FSID per a la frase de pas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
ca@valencia: Evita que l'usuari accepte manualment certificats no vàlids

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
ca@valencia: Autenticació del testimoni

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
ca@valencia: Testimonis OTP d'OpenConnect

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
ca@valencia: Autenticació del testimoni de programari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
ca@valencia: Mode del testimoni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
ca@valencia: Secret del testimoni:

en: Choose a Passkey
ca@valencia: Seleccioneu una clau de pas

en: Which passkey do you want to use for %1?
ca@valencia: Quina clau de pas voleu utilitzar a %1?

en: Ok
ca@valencia: D'acord

en: Use your security key with %1
ca@valencia: Utilitzeu la vostra clau de seguretat amb %1

en: Touch your security key again to complete the request.
ca@valencia: Torneu a tocar la vostra clau de seguretat per a completar la sol·licitud.

en: Next
ca@valencia: Següent

en: PIN Required
ca@valencia: Es requerix PIN

en: Enter the PIN for your security key
ca@valencia: Introduïu el PIN de la clau de seguretat

en: New PIN Required
ca@valencia: Es requerix un PIN nou

en: Set new PIN for your security key
ca@valencia: Definiu un PIN nou de la clau de seguretat

en: Change PIN Required
ca@valencia: Es requerix el canvi del PIN

en: Change PIN for your security key
ca@valencia: Canvieu el PIN de la clau de seguretat

en: Internal User Verification Locked
ca@valencia: Bloqueig intern de verificació d'usuari

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
ca@valencia: PIN incorrecte. Resten %1 intents.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
ca@valencia: Massa curt. Resten %1 intents.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
ca@valencia: Caràcters no vàlids. Resten %1 intents.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
ca@valencia: És el mateix que el PIN actual. Resten %1 intents.

en: Something went wrong
ca@valencia: Alguna cosa ha anat malament

en: Request Timeout
ca@valencia: La sol·licitud ha excedit el temps

en: Key not registered
ca@valencia: Clau no registrada

en: You already registered this device.Try again with device
ca@valencia: Ja heu registrat este dispositiu. Torneu-ho a provar amb un dispositiu

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
ca@valencia: La clau de seguretat està bloquejada perquè s'ha introduït massa vegades un PIN incorrecte. Per a desbloquejar-la, extraeu -la i torneu a inserir-la.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
ca@valencia: La clau de seguretat està bloquejada perquè s'ha introduït massa vegades un PIN incorrecte. Cal reiniciar la clau de seguretat.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
ca@valencia: L'autenticador s'ha extret durant la verificació. Torneu a inserir-lo i torneu-ho a provar

en: Authenticator doesn't have resident key support
ca@valencia: L'autenticador no té suport de clau resident

en: Authenticator missing user verification
ca@valencia: L'autenticador té falta de verificació d'usuari

en: Authenticator missing Large Blob support
ca@valencia: L'autenticador té falta de suport de «Large Blob»

en: No common algorithms
ca@valencia: Sense algorismes comuns

en: Storage Full
ca@valencia: Emmagatzematge ple

en: User consent denied
ca@valencia: S'ha denegat el consentiment de l'usuari

en: User Cancelled Request
ca@valencia: L'usuari ha cancel·lat la petició

en: Close
ca@valencia: Tanca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
ca@valencia: Encapçalament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
ca@valencia: Descripció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
ca@valencia: Confirmeu el PIN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
ca@valencia: EtiquetaDeText
