plasma-nm - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Connect
ast: Conectar

en: Disconnect
ast: Desconectar

en: Show Network's QR Code
ast: Amosar el códigu QR de la rede

en: Configure…
ast: Configurar…

en: Speed
ast: Velocidá

en: Details
ast: Detalles

en: Airplane mode is enabled
ast: El mou Avión ta activáu

en: Wireless and mobile networks are deactivated
ast: La rede ensin filos y la móvil tán desactivaes

en: Wireless is deactivated
ast: La rede ensin filos ta desactivada

en: Mobile network is deactivated
ast: La rede móvil ta desactivada

en: No matches
ast: Nun hai nenguna coincidencia

en: Networks
ast: Redes

en: Enable Wi-Fi
ast: Activar la Wi-Fi

en: Enable Mobile Network
ast: Activar la rede móvil

en: Enable Airplane Mode
ast: Activar el mou Avión

en: &Configure Network Connections…
ast: &Configurar les conexones a la rede…

en: Scan this QR code with another device to connect to the "%1" network.
ast: Escania esti códigu QR con otru preséu pa conectate a la rede «%1».

en: Hotspot
ast: Puntu Wi-Fi
