keysmith - en to sk translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
sk: Neplatný účet

[ctx: @title:window]
en: Accounts
sk: Účty

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: @title:window]
en: Add new account
sk: Pridať nový účet

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Token secret
sk: Tajomstvo tokenu

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
sk: Tajný kľúč:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
sk: Podrobnosti

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
sk: Pokračovať

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
sk: Odstrániť účet

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
sk: Počítadlo:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
sk: Heslo:

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add
sk: Pridať

[ctx: @title:window]
en: Password
sk: Heslo

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
sk: Overenie hesla:

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
sk: (obnoviť)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
sk: Časovač:
