keysmith - en to lt translation catalogue (64 entries)

[ctx: @info (<uri> placeholder)]
en: Optional account to add, formatted as otpauth:// URI (e.g. from a QR code)
lt: Nebūtina pridedama paskyra, formatuota kaip otpauth:// URI (pvz., iš QR kodo)

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
lt: Netinkama paskyra

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. You can either quit the app, or continue without adding the account.
lt: Paskyra, kurią bandote pridėti yra netinkama. Galite išeiti iš programos arba tęsti nepridėję paskyros.

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. Continue without adding the account.
lt: Paskyra, kurią bandote pridėti yra netinkama. Tęskite nepridėję paskyros.

[ctx: Details dialog title: %1 is the name of the account]
en: Details of account: %1
lt: Išsamiau apie paskyrą: %1

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Issuer:
lt: Leidėjas:

en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Epoch:
lt: Epocha:

en: Time Step:
lt: Laiko žingsnis:

en: Offset:
lt: Poslinkis:

en: Token Length:
lt: Prieigos rakto ilgis:

en: Hash:
lt: Maiša:

[ctx: Confirm dialog title: %1 is the name of the account to remove]
en: Removing account: %1
lt: Šalinama paskyra: %1

en: <p><ul><li>Account name: %1</li><li>Account issuer: %2</li></ul></p><p>Removing this account from Keysmith will not disable two-factor authentication (2FA). Make sure you can still access your account without using Keysmith before proceeding:</p><ul><li>Make sure you have another 2FA app set up for your account, or:</li><li>Make sure you have recovery codes for your account, or:</li><li>Disable two-factor authentication on your account</li></ul>
lt: <p><ul><li>Paskyros pavadinimas: %1</li><li>Paskyros leidėjas: %2</li></ul></p><p>Pašalinus šią paskyrą iš Keysmith, dviejų faktorių tapatybės nustatymas (2FA) nebus išjungtas. Prieš tęsdami, įsitikinkite, kad galėsite pasiekti paskyrą nesinaudodami Keysmith:</p><ul><li>Įsitikinkite, kad savo paskyrai esate nusistatę kitą 2FA programą, ar:</li><li>Įsitikinkite, kad turite paskyros atkūrimo kodus, ar:</li><li>Išjunkite paskyroje dviejų faktorių tapatybės nustatymą</li></ul>

[ctx: Button confirming account removal]
en: Delete Account
lt: Ištrinti paskyrą

[ctx: Notification shown in a passive notification]
en: Token copied to clipboard!
lt: Prieigos raktas nukopijuotas į iškarpinę!

[ctx: @label:textbox]
en: Account name:
lt: Paskyros pavadinimas:

[ctx: @label:textbox]
en: Account issuer:
lt: Paskyros leidėjas:

[ctx: @title:window]
en: Accounts
lt: Paskyros

[ctx: generic error shown when adding or updating an account failed]
en: Failed to update accounts
lt: Nepavyko atnaujinti paskyrų

[ctx: error message shown when loading accounts from storage failed]
en: Some accounts failed to load.
lt: Nepavyko įkelti tam tikrų paskyrų.

en: No accounts added
lt: Nepridėta jokių paskyrų

[ctx: @action:button add new account, shown instead of overview list when no accounts have been added yet]
en: Add Account
lt: Pridėti paskyrą

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @title:window]
en: Add new account
lt: Pridėti naują paskyrą

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmith]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: @action:button]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @label:chooser]
en: Account type:
lt: Paskyros tipas:

[ctx: @option:radio]
en: Time-based OTP
lt: Laiku grįstas vienkartinis slaptažodis (TOTP)

[ctx: @option:radio]
en: Hash-based OTP
lt: Maiša grįstas vienkartinis slaptažodis (HOTP)

en: Token secret
lt: Prieigos rakto paslaptis

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
lt: Slaptas raktas:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: @title:group]
en: HOTP Details:
lt: Išsamiau apie HOTP:

[ctx: @label]
en: TOTP Details:
lt: Išsamiau apie TOTP:

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
lt: Tęsti

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: Button to show details of a single account]
en: Show details
lt: Rodyti išsamiau

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
lt: Ištrinti paskyrą

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
lt: Skaitiklis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Token length:
lt: Prieigos rakto ilgis:

[ctx: @option:check]
en: Add checksum digit
lt: Pridėti kontrolinės sumos skaitmenį

[ctx: @option:check]
en: Use custom truncation offset
lt: Naudoti tinkintą apkirpimo poslinkį

[ctx: @label:spinbox]
en: Truncation offset:
lt: Apkirpimo poslinkis:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: @title:window]
en: Rename account to add
lt: Pervadinti pridedamą paskyrą

[ctx: @info:label Keysmith received an account to add via URI on e.g. commandline which is already in use]
en: Another account with the same name already exists. Please correct the name or issuer for the new account.
lt: Jau yra kita paskyra tokiu pačiu pavadinimu. Pataisykite naujos paskyros pavadinimą ar leidėją.

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @title:window]
en: Password
lt: Slaptažodis

en: Failed to set up your password
lt: Nepavyko nustatyti slaptažodžio

en: Choose a password to protect your accounts
lt: Pasirinkite slaptažodį, skirtą apsaugoti paskyras

[ctx: @label:textbox]
en: New Password:
lt: Naujas slaptažodis:

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
lt: Pakartokite slaptažodį:

[ctx: @action:button]
en: Apply
lt: Taikyti

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
lt: (įkelti iš naujo)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
lt: Laikmatis:

[ctx: @label:textbox]
en: Starting at:
lt: Prasideda ties:

[ctx: @label:chooser]
en: Hash algorithm:
lt: Maišos algoritmas:

en: Failed to unlock your accounts
lt: Nepavyko atrakinti paskyrų

en: Please provide the password to unlock your accounts
lt: Įveskite slaptažodį, kad atrakintumėte paskyras

[ctx: @action:button]
en: Unlock
lt: Atrakinti
