keysmith - en to gl translation catalogue (66 entries)

[ctx: @info (<uri> placeholder)]
en: Optional account to add, formatted as otpauth:// URI (e.g. from a QR code)
gl: Conta opcional para engadir, formatada como un URI otpauth:// (p. ex. dun código QR).

[ctx: @title:window]
en: Invalid account
gl: Conta incorrecta

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. You can either quit the app, or continue without adding the account.
gl: A conta que intenta engadir non é correcta Pode saír da aplicación ou continuar sen engadir a conta.

[ctx: @info:label]
en: The account you are trying to add is invalid. Continue without adding the account.
gl: A conta que intenta engadir non é correcta. Continúe sen engadir a conta.

[ctx: Details dialog title: %1 is the name of the account]
en: Details of account: %1
gl: Detalles da conta «%1»

en: Name:
gl: Nome:

en: Issuer:
gl: Expedidor:

en: Mode:
gl: Modo:

en: Epoch:
gl: Época:

en: Time Step:
gl: Paso de tempo:

en: Offset:
gl: Diferenza de fuso horario:

en: Token Length:
gl: Lonxitude do código:

[ctx: Confirm dialog title: %1 is the name of the account to remove]
en: Removing account: %1
gl: Retirando a conta: %1

en: <p><ul><li>Account name: %1</li><li>Account issuer: %2</li></ul></p><p>Removing this account from Keysmith will not disable two-factor authentication (2FA). Make sure you can still access your account without using Keysmith before proceeding:</p><ul><li>Make sure you have another 2FA app set up for your account, or:</li><li>Make sure you have recovery codes for your account, or:</li><li>Disable two-factor authentication on your account</li></ul>
gl: <p><ul><li>Nome da conta: %1</li><li>Expedición da conta: %2</li></ul></p><p>Retirar a conta de Keysmith non desactiva a autenticación de dous factores (2FA). Asegúrese de que aínda pode acceder á conta sen usar Keysmith antes de proceder:</p><ul><li>asegúrese de que ten outra aplicación de 2FA configurada para a conta, ou</li><li>asegúrese de que ten códigos de recuperación para a súa conta, ou</li><li>desactive a autenticación con dous factores na conta.</li></ul>

[ctx: Button confirming account removal]
en: Delete Account
gl: Eliminar a conta

[ctx: Notification shown in a passive notification]
en: Token copied to clipboard!
gl: O código copiouse no portapapeis.

[ctx: @label:textbox]
en: Account name:
gl: Nome da conta:

[ctx: @label:textbox]
en: Account issuer:
gl: Expedidor da conta:

[ctx: @title:window]
en: Accounts
gl: Contas

[ctx: generic error shown when adding or updating an account failed]
en: Failed to update accounts
gl: Non foi posíbel actualizar as contas.

[ctx: error message shown when loading accounts from storage failed]
en: Some accounts failed to load.
gl: Produciuse un erro ao cargar algunhas contas.

en: No accounts added
gl: Non se engadiu ningunha conta.

[ctx: @action:button add new account, shown instead of overview list when no accounts have been added yet]
en: Add Account
gl: Engadir unha conta

[ctx: @action:button add new account, shown in toolbar]
en: Add
gl: Engadir

[ctx: @title:window]
en: Add new account
gl: Engadir unha nova conta

[ctx: @action:button cancel and dismiss the add account form]
en: Cancel
gl: Cancelar

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmith]
en: Quit
gl: Saír

[ctx: @action:button]
en: Add
gl: Engadir

[ctx: @label:chooser]
en: Account type:
gl: Tipo de conta:

[ctx: @option:radio]
en: Time-based OTP
gl: OTP de tempo

[ctx: @option:radio]
en: Hash-based OTP
gl: OTP de suma de comprobación

en: Token secret
gl: Segredo do código

[ctx: @label:textbox]
en: Secret key:
gl: Chave secreta:

[ctx: Button to reveal form for configuring additional token details]
en: Details
gl: Detalles

[ctx: @title:group]
en: HOTP Details:
gl: Detalles de HOTP:

[ctx: @label]
en: TOTP Details:
gl: Detalles de TOTP:

[ctx: @action:button Button to dismiss the error page]
en: Continue
gl: Continuar

[ctx: @action:button Dismiss the error page and quit Keysmtih]
en: Quit
gl: Saír

[ctx: Button to show details of a single account]
en: Show details
gl: Amosar os detalles

[ctx: Button for removal of a single account]
en: Delete account
gl: Eliminar a conta

[ctx: @label:textbox]
en: Counter:
gl: Contador:

[ctx: @label:spinbox]
en: Token length:
gl: Lonxitude do código:

[ctx: @option:check]
en: Add checksum digit
gl: Engadir un díxito de suma de comprobación.

[ctx: @option:check]
en: Use custom truncation offset
gl: Usar un punto de corte personalizado.

[ctx: @label:spinbox]
en: Truncation offset:
gl: Desprazamento do recorte:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
gl: Contrasinal:

en: About Keysmith
gl: Sobre Keysmith

[ctx: @title:window]
en: Rename account to add
gl: Renomear a conta para engadir

[ctx: @info:label Keysmith received an account to add via URI on e.g. commandline which is already in use]
en: Another account with the same name already exists. Please correct the name or issuer for the new account.
gl: Xa existe unha conta co mesmo nome. Corrixa o nome ou o expedidor da nova conta.

[ctx: @action:button cancel and dismiss the rename account form]
en: Cancel
gl: Cancelar

en: Add
gl: Engadir

[ctx: @title:window]
en: Password
gl: Contrasinal

en: Failed to set up your password
gl: Non foi posíbel preparar o contrasinal.

en: Choose a password to protect your accounts
gl: Escolla un contrasinal para protexer as contas.

[ctx: @label:textbox]
en: New Password:
gl: Novo contrasinal:

[ctx: @label:textbox]
en: Verify password:
gl: Verifique o contrasinal:

[ctx: @action:button]
en: Apply
gl: Aplicar

[ctx: placeholder text if no token is available]
en: (refresh)
gl: (actualizar)

[ctx: @label:textbox]
en: Timer:
gl: Temporizador:

[ctx: @label:textbox]
en: Starting at:
gl: Comeza o:

[ctx: @label:chooser]
en: Hash algorithm:
gl: Algoritmo de suma de comprobación:

en: Failed to unlock your accounts
gl: Non foi posíbel desbloquear as contas.

en: Please provide the password to unlock your accounts
gl: Forneza o contrasinal para desbloquear as contas.

[ctx: @action:button]
en: Unlock
gl: Desbloquear

en: generate two-factor authentication (2FA) tokens
gl: xerar pases de autenticación de dous factores (2FA)

en: © 2019 KDE Community
gl: © 2019 Comunidade KDE
