systemsettings - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: %1 is an external application and has been automatically launched
ast: «%1» ye una aplicación esterna y llanzóse automáticamente

en: Relaunch %1
ast: Volver llanzar «%1»

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
ast: Diálogu

en: Info Center
ast: Centru d'información

en: System Settings
ast: Configuración del sistema

en: List all possible modules
ast: Llista tolos módulos posibles

en: Arguments for the module
ast: Argumentos pal módulu

en: The following modules are available:
ast: Tán disponibles los módulos siguientes:

en: No description available
ast: Nun hai nenguna descripción disponible

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
ast: Nun hai nengún elementu que concase cola busca

en: Show menu
ast: Amosar el menú

en: Highlight Changed Settings
ast: Rescamplar les opciones cambiaes

en: Report a Bug in the Current Page…
ast: Informar d'un fallu na páxina actual…

en: Sidebar
ast: Barra llateral

en: Most Used
ast: Lo más usao

en: System Information
ast: Información del sistema
