purpose - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
sl: V vaših računih ni nastavljenega nobenega računa za YouTube.

en: Account:
sl: Račun:

en: Title:
sl: Naslov:

en: Enter a title for the video...
sl: Vnesite naslov videa...

en: Tags:
sl: Značke:

en: Description:
sl: Opis:
