plasma-workspace - en to pa translation catalogue (28 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
pa: ਬੰਦ

[ctx: Brightness level]
en: Low
pa: ਘੱਟ

[ctx: Brightness level]
en: Medium
pa: ਮੱਧਮ

[ctx: Brightness level]
en: High
pa: ਵੱਧ

[ctx: Backlight on or off]
en: On
pa: ਚਾਲੂ

en: Brightness and Color
pa: ਚਮਕ ਅਤੇ ਰੰਗ

en: Screen brightness at %1%
pa: ਸਕਰੀਨ ਚਮਕ %1% ਉੱਤੇ ਹੈ

en: Keyboard brightness at %1%
pa: ਕੀਬੋਰਡ ਚਮਕ %1% ਉੱਤੇ ਹੈ

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
pa: ਰਾਤ ਦਾ ਰੰਗ ਸਸਪੈਂਡ ਹੈ

en: Scroll to adjust screen brightness
pa: ਸਕਰੀਨ ਚਮਕ ਨੂੰ ਅਡਜੱਸਟ ਕਰਨ ਲਈ ਸਕਰੋਲ ਕਰੋ

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
pa: ਰਾਤ ਦੇ ਰੰਗ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
pa: ਸਸਪੈਂਡ ਹੈ

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
pa: ਨਾ-ਉਪਲੱਬਧ

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
pa: ਸਮਰੱਥ ਨਹੀਂ ਹੈ

[ctx: Night light status]
en: Not running
pa: ਨਹੀਂ ਚੱਲ ਰਿਹਾ ਹੈ

[ctx: Night light status]
en: On
pa: ਚਾਲੂ

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
pa: ਸਵੇਰ ਦਾ ਤਬਾਦਲਾ

[ctx: Night light phase]
en: Day
pa: ਦਿਨ

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
pa: ਆਥਣ ਲਈ ਤਬਾਦਲਾ

[ctx: Night light phase]
en: Night
pa: ਰਾਤ

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
pa: ਸਸਪੈਂਡ ਹੈ

en: Configure…
pa: …ਸੰਰਚਨਾ

en: Enable and Configure…
pa: ਸਮਰੱਥ ਅਤੇ ਸੰਰਚਨਾ…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
pa: ਦਿਨ ਲਈ ਤਬਦੀਲੀ ਪੂਰੀ ਹੁੰਦੀ ਹੈ:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
pa: ਰਾਤ ਦੇ ਸਮੇਂ ਲਈ ਤਬਦੀਲੀ:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
pa: ਰਾਤ ਲਈ ਤਬਦੀਲੀ ਪੂਰੀ ਹੁੰਦੀ ਹੈ:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
pa: ਦਿਨ ਦੇ ਸਮੇਂ ਲਈ ਤਬਦੀਲੀ:

en: Night Light
pa: ਰਾਤ ਦੇ ਰੰਗ
