plasma_applet_battery - en to lv translation catalogue (75 entries)

en: Charging
lv: Uzlādējas

en: Discharging
lv: Izlādējas

en: Fully Charged
lv: Pilnībā uzlādēta

en: Not Charging
lv: Nelādē

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
lv: Nav

[ctx: Placeholder is battery percentage]
en: %1%
lv: %1 %

en: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
lv: Baterijas veselība ir vairs tikai %1 %, tāpēc to vajadzētu nomainīt. Sazinieties ar ražotāju.

en: Time To Full:
lv: Laiks līdz pilnai:

en: Remaining Time:
lv: Atlikušais laiks:

[ctx: @info]
en: Estimating…
lv: Aprēķina...

en: Battery Health:
lv: Baterijas veselība:

[ctx: Placeholder is battery health percentage]
en: %1%
lv: %1 %

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
lv: Baterija ir konfigurēta uzlādēties līdz aptuveni %1%.

[ctx: battery percentage below battery icon]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: @title:group]
en: Sleep and Screen Locking after Inactivity
lv: Iesnaudināšana un ekrāna slēgšana pēc neaktivitātes perioda

en: Power Management
lv: Jaudas pārvaldība

[ctx: Sleep and Screen Locking after Inactivity]
en: Blocked
lv: Bloķēts

[ctx: Sleep and Screen Locking after Inactivity]
en: Automatic
lv: Automātisks

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
lv: Jūsu portatīvais dators ir iestatīts neaizmigt, ja aizver tā vāku kamēr ir pieslēgts ārējais monitors.

en: %1 application is currently blocking sleep and screen locking: | %1 applications are currently blocking sleep and screen locking:
lv[0]: %1 programma šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:
lv[1]: %1 programmas šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:
lv[2]: %1 programmu šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (%2)
lv: %1 šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu (%2)

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
lv: %1 šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu (iemesls nezināms)

en: An application is currently blocking sleep and screen locking (%1)
lv: Programma šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu (%1)

en: An application is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
lv: Programma šobrīd bloķē iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu (iemesls nezināms)

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: %1: unknown reason
lv: %1: nezināms iemesls

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: Unknown application: %1
lv: Nezināma programma: %1

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: Unknown application: unknown reason
lv: Nezināma programma: nezināms iemesls

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Unblock
lv: Atbloķēt

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Only this time
lv: Tikai šoreiz

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Every time for this app and reason
lv: Katru reizi šai programmai un iemeslam

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: You have manually blocked sleep and screen locking.
lv: Jūs manuāli bloķējāt miegu un ekrāna slēgšanu

[ctx: @action:button Undo blocking sleep and screen locking after inactivity]
en: Unblock
lv: Atbloķēt

en: Failed to unblock automatic sleep and screen locking
lv: Neizdevās atbloķēt automātisko iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu

en: Failed to block automatic sleep and screen locking
lv: Neizdevās bloķēt automātisku iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu

en: %1 application has been prevented from blocking sleep and screen locking: | %1 applications have been prevented from blocking sleep and screen locking:
lv[0]: %1 programmai ir liegts bloķēt iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:
lv[1]: %1 programmām ir liegts bloķēt iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:
lv[2]: %1 programmām ir liegts bloķēt iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu:

[ctx: Application name; reason]
en: %1 has been prevented from blocking sleep and screen locking for %2
lv: „%1“ ir liegts bloķēt iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu, jo %2

[ctx: @action:button Undo preventing an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Block Again
lv: Bloķēt atkal

[ctx: @action:button Block sleep and screen locking after inactivity]
en: Manually Block
lv: Manuāli bloķēt

en: The battery applet has enabled suppressing sleep and screen locking
lv: Baterijas sīklietotne ir ieslēgusi sistēmas iesnaudināšanas un slēgšanas bloķēšanu

en: Power and Battery
lv: Jauda un baterija

en: Battery is not present in the bay
lv: Baterijas ligzdā nav baterijas

en: Battery at %1%, not Charging
lv: Baterijas līmenis ir %1 %, nelādē

en: Battery at %1%, plugged in but still discharging
lv: Baterijas līmenis ir %1 %, pievienota elektrotīklam, bet joprojām izlādējas

en: Battery at %1%, Charging
lv: Baterijas līmenis ir %1 %, lādē

en: Battery at %1%
lv: Baterijas līmenis ir %1 %

en: The power supply is not powerful enough to charge the battery
lv: Barošanas avots nav gana jaudīgs, lai lādētu bateriju

en: No Batteries Available
lv: Baterijas nav pieejamas

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en: %1 until fully charged
lv: %1 līdz pilnai uzlādei

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en: %1 remaining
lv: %1 atlicis

en: Not charging
lv: Nelādē

en: Automatic sleep and screen locking are disabled; middle-click to re-enable
lv: Automātiskā ekrāna slēgšana un iesnaudināšana ir izslēgta. Ieslēdziet ar peles vidējo pogu.

en: Middle-click to disable automatic sleep and screen locking
lv: Izslēdziet automātisko iesnaudināšanu un ekrāna slēgšanu ar peles vidējo pogu

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
lv[0]: %1 programma ir pieprasījusi aktivizēt jaudas režīmu
lv[1]: %1 programmas ir pieprasījušas aktivizēt jaudas režīmu
lv[2]: %1 programmu ir pieprasījušas aktivizēt jaudas režīmu

en: System is in Performance mode; scroll to change
lv: Sistēma atrodas jaudas režīmā. Ritiniet, lai mainītu.

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
lv[0]: %1 programma ir pieprasījusi aktivizēt energotaupības režīmu
lv[1]: %1 programmas ir pieprasījušas aktivizēt energotaupības režīmu
lv[2]: %1 programmu ir pieprasījušas aktivizēt energotaupības režīmu

en: System is in Power Save mode; scroll to change
lv: Sistēma atrodas energotaupības režīmā. Ritiniet, lai mainītu

en: System is in Balanced Power mode; scroll to change
lv: Sistēma atrodas līdzsvara režīmā. Ritiniet, lai mainītu

en: &Show Energy Information…
lv: &Rādīt energopatēriņa informāciju...

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
lv: Rādīt baterijas atlikumu procentos uz ikonas, kad nav pilnībā uzlādēta

en: &Configure Power Management…
lv: &Konfigurēt jaudas pārvaldību...

en: Power Save
lv: Energotaupība

en: Balanced
lv: Balansēta

en: Performance
lv: Jauda

en: Power Profile
lv: Jaudas profils

[ctx: Power profile]
en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Failed to activate %1 mode
lv: Neizdevās aktivizēt %1 režīmu

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
lv: Jaudas režīms ir izslēgts, lai samazinātu karstuma ģenerēšanu, jo ierīce ir konstatējusi, ka jūs, iespējams, to turat klēpī.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
lv: Jaudas režīms nav pieejams, jo dators ir pārāk karsts.

en: Performance mode is unavailable.
lv: Jaudas režīms nav pieejams.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
lv: Veiktspēja var tikt samazināta, lai dators nesakarstu, jo tas ir konstatējis, ka jūs, iespējams, to lietojat klēpī.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
lv: Veiktspēja var tikt samazināta, jo dators ir pārāk karsts.

en: Performance may be reduced.
lv: Veiktspēja var būt samazināta.

en: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
lv[0]: %1 programma pieprasa aktivēt %2:
lv[1]: %1 programmas pieprasa aktivēt %2:
lv[2]: %1 programmu pieprasa aktivēt %2:

en: The TLP service automatically controls power profiles
lv: TLP serviss automātiski kontrolē jaudas profilus

en: Power profiles may be supported on your device.<nl/>Try installing the <command>power-profiles-daemon</command> package using your distribution's package manager and restarting the system.
lv: Jūsu ierīce varētu atbalstīt jaudas profilus.<nl/>Mēģiniet instalēt <command>power-profiles-daemon</command> pakotni no savas operētājsistēmas pakotņu pārvaldnieka un pārstartējiet sistēmu.
