plasma-workspace - en to fi translation catalogue (22 entries)

[ctx: Placeholder is brightness percentage]
en: %1%
fi: %1 %

en: Brightness and Color
fi: Kirkkaus ja väri

en: Screen brightness at %1%
fi: Näytön kirkkaus %1 %

en: Keyboard brightness at %1%
fi: Näppäimistön kirkkaus %1 %

en: Scroll to adjust screen brightness
fi: Säädä näytön kirkkautta vierittämällä

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
fi: Aseta yövalo…

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
fi: Ei käytettävissä

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
fi: Ei käytössä

[ctx: Night light status]
en: Not running
fi: Ei käynnissä

[ctx: Night light status]
en: On
fi: Käytössä

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
fi: Aamusiirtymä

[ctx: Night light phase]
en: Day
fi: Päivä

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
fi: Iltasiirtymä

[ctx: Night light phase]
en: Night
fi: Yö

[ctx: Placeholder is screen color temperature]
en: %1K
fi: %1 K

en: Configure…
fi: Asetukset…

en: Enable and Configure…
fi: Käyttöönotto ja asetukset…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
fi: Siirtymä päivään valmis:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
fi: Siirtymä yöhön ajastettu:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
fi: Siirtymä yöhön valmis:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
fi: Siirtymä päivään ajastettu:

en: Night Light
fi: Yövalo
