plasma-workspace - en to eu translation catalogue (43 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
eu: Itzalita

[ctx: Brightness level]
en: Low
eu: Baxua

[ctx: Brightness level]
en: Medium
eu: Ertaina

[ctx: Brightness level]
en: High
eu: Altua

[ctx: Backlight on or off]
en: On
eu: Piztuta

[ctx: Placeholder is brightness percentage]
en: %1%
eu: %%1

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
eu: Distira

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
eu: Bistaratzailearen distira - %1

en: Follow accent color
eu: Jarraitu azentu-kolorea

en: Brightness and Color
eu: Distira eta kolorea

en: Screen brightness at %1%
eu: Pantailaren distira %%1

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
eu: %1(e)ren distira %%2

en: Keyboard brightness at %1%
eu: Teklatuaren distira %%1

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
eu: Gaueko argia esekita; erdiko klik berrekiteko

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
eu: Gaueko argia esekita

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
eu: Gaueko argia eta eguneko kolorearen tenperatura

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
eu: Gaueko argia eta gaueko kolorearen tenperatura

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
eu: Gaueko argia goizeko trantsizioan (%1(r)etarako osatuta)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
eu: Gaueko argia iluntzeko trantsizioan (%1(r)etarako osatuta)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
eu: Gaueko argiaren iluntzeko trantsizioa %1(r)etarako programatuta

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
eu: Gaueko argiaren goizeko trantsizioa %1(r)etarako programatuta

en: Scroll to adjust screen brightness
eu: Kiribildu pantailaren distira doitzeko

en: Middle-click to suspend Night Light
eu: Erdiko-klik gaueko argia esekitzeko

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
eu: Konfiguratu gaueko kolorea…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
eu: Esekita

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
eu: Eskuraezina

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
eu: Ez dago gaituta

[ctx: Night light status]
en: Not running
eu: Ez da ibiltzen ari

[ctx: Night light status]
en: On
eu: Piztuta

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
eu: Goizeko trantsizioa

[ctx: Night light phase]
en: Day
eu: Eguna

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
eu: Gaueko trantsizioa

[ctx: Night light phase]
en: Night
eu: Gaua

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
eu: Esekita

en: Configure…
eu: Konfiguratu...

en: Enable and Configure…
eu: Gaitu eta konfiguratu...

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
eu: Egunera iragatea osatuta:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
eu: Gauera iragatea programatuta:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
eu: Gauera iragatea osatuta:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
eu: Egunera iragatea programatuta:

en: Keyboard Backlight
eu: Teklatuaren atzeko argia

en: Keyboard Color
eu: Teklatuaren kolorea

en: Night Light
eu: Gaueko argia
