plasma_applet_battery - en_US to cs translation catalogue (58 entries)

en_US: Charging
cs: Nabíjí se

en_US: Discharging
cs: Vybíjí se

en_US: Fully Charged
cs: Plně nabitá

en_US: Not Charging
cs: Nenabíjí se

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en_US: Not present
cs: Není přítomna

en_US: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
cs: Zdraví této baterie je pouze %1% a měli byste ji vyměnit. Kontaktujte dodavatele hardwaru.

en_US: Time To Full:
cs: Čas do nabití:

en_US: Remaining Time:
cs: Zbývající čas:

[ctx: @info]
en_US: Estimating…
cs: Odhaduji...

en_US: Battery Health:
cs: Zdraví baterie:

en_US: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
cs: Baterie je nastavena pro nabití pouze zhruba do %1%.

en_US: Power Management
cs: Správa napájení

[ctx: Sleep and Screen Locking after Inactivity]
en_US: Blocked
cs: Blokován

[ctx: Sleep and Screen Locking after Inactivity]
en_US: Automatic
cs: Automaticky

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en_US: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
cs: Váš notebook je nastaven tak, aby neusínal při zavření víka a připojení externího monitoru.

en_US: %1 application is currently blocking sleep and screen locking: | %1 applications are currently blocking sleep and screen locking:
cs[0]: %1 aplikace právě brání spánku nebo zamčení obrazovky:
cs[1]: %1 aplikace právě brání spánku nebo zamčení obrazovky:
cs[2]: %1 aplikací právě brání spánku nebo zamčení obrazovky:

en_US: %1 is currently blocking sleep and screen locking (%2)
cs: %1 právě brání spánku a zamčení obrazovky (%2)

en_US: %1 is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
cs: %1 právě brání spánku nebo zamčení obrazovky (neznámý důvod)

en_US: An application is currently blocking sleep and screen locking (%1)
cs: Aplikace právě brání spánku nebo zamčení obrazovky (%1)

en_US: An application is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
cs: Aplikace právě brání spánku nebo zamčení obrazovky (neznámý důvod)

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en_US: %1: unknown reason
cs: %1: neznámý důvod

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en_US: Unknown application: %1
cs: Neznámá aplikace: %1

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en_US: Unknown application: unknown reason
cs: Neznámá aplikace: neznámý důvod

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en_US: Unblock
cs: Odblokovat

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en_US: Only this time
cs: Pouze tentokrát

[ctx: @action:button Undo blocking sleep and screen locking after inactivity]
en_US: Unblock
cs: Odblokovat

en_US: Failed to unblock automatic sleep and screen locking
cs: Neúspěšný pokus odblokovat automatický spánek a zamčení obrazovky

en_US: Failed to block automatic sleep and screen locking
cs: Neúspěšný pokus zabránit automatickému spánku a zamčení obrazovky

[ctx: @action:button Block sleep and screen locking after inactivity]
en_US: Manually Block
cs: Ručně zablokovat

en_US: Power and Battery
cs: Napájení a baterie

en_US: Battery at %1%, not Charging
cs: Baterie je na %1%, nenabíjí se

en_US: Battery at %1%, plugged in but still discharging
cs: Baterie je na %1%, jste připojeni k napájení, ale stále se vybíjí

en_US: Battery at %1%, Charging
cs: Baterie je na %1%, nabíjí se

en_US: Battery at %1%
cs: Baterie je na %1%

en_US: The power supply is not powerful enough to charge the battery
cs: Zdroj napájení není dostatečně výkonný aby nabil baterii

en_US: No Batteries Available
cs: Nejsou dostupné žádné baterie

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en_US: %1 until fully charged
cs: %1 do plného nabití

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en_US: %1 remaining
cs: %1 zbývá

en_US: Not charging
cs: Nenabíjí se

en_US: Automatic sleep and screen locking are disabled; middle-click to re-enable
cs: Automatický spánek a zamčení obrazovky jsou vypnuty, znovu je povolíte kliknutím prostředním tlačítkem

en_US: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
cs[0]: Aplikace vyžádala aktivaci režimu Performance
cs[1]: %1 aplikace vyžádaly aktivaci režimu Performance
cs[2]: %1 aplikací vyžádalo aktivaci režimu Performance

en_US: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
cs[0]: Aplikace vyžádala aktivaci úsporného režimu
cs[1]: %1 aplikace vyžádaly aktivaci úsporného režimu
cs[2]: %1 aplikací vyžádalo aktivaci úsporného režimu

en_US: &Show Energy Information…
cs: Zobrazit infor&mace o energii

en_US: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
cs: Zobrazovat ikonu procent baterie pokud není plně nabitá

en_US: &Configure Power Management…
cs: Nastavit správu napá&jení...

en_US: Power Save
cs: Úspora energie

en_US: Balanced
cs: Vyvážený

en_US: Performance
cs: Výkon

en_US: Power Profile
cs: Profil napájení

[ctx: Power profile]
en_US: Not available
cs: Není k dispozici

en_US: Failed to activate %1 mode
cs: Selhala aktivace režimu %1

en_US: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
cs: Režim výkon byl zakázán pro snížení tepelného vyzařování protože počítač zjistil, že ho máte posazený na klíně.

en_US: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
cs: Režim výkon je nedostupný protože se počítač příliš zahřívá.

en_US: Performance mode is unavailable.
cs: Režim výkon je nedostupný

en_US: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
cs: Výkon může být nižší pro snížení tepelného vyzařování protože počítač zjistil, že ho můžete mít posazený na vašem klíně.

en_US: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
cs: Může dojít ke snížení výkonu protože se počítač příliš zahřívá.

en_US: Performance may be reduced.
cs: Může dojít ke snížení výkonu.

en_US: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
cs[0]: Jedna aplikace vyžádala aktivaci %2:
cs[1]: %1 aplikace vyžádaly aktivaci %2:
cs[2]: %1 aplikace vyžádalo aktivaci %2:
