plasma_applet_battery - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Charging
bs: Puni se

en: Discharging
bs: Prazni se

en: Fully Charged
bs: Potpuno napunjeno

en: Not Charging
bs: Ne puni se

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
bs: Nije prisutna

en: Time To Full:
bs: Vrijeme za punjenje:

en: No Batteries Available
bs: Nema dostupnh baterija
