plasma-workspace - en to bg translation catalogue (42 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
bg: Изкл.

[ctx: Brightness level]
en: Low
bg: Ниска

[ctx: Brightness level]
en: Medium
bg: Средна

[ctx: Brightness level]
en: High
bg: Висока

[ctx: Backlight on or off]
en: On
bg: Вкл.

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
bg: Яркост на екрана

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
bg: Яркост на екрана - %1

en: Follow accent color
bg: Следване на акцентния цвят

en: Brightness and Color
bg: Яркост и цветове

en: Screen brightness at %1%
bg: Яркост на екрана %1%

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
bg: Яркост на екрана на %1 на %2

en: Keyboard brightness at %1%
bg: Яркост на клавиатурата %1%

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
bg: Вечерни цветове са спрени, среден бутон за пускане

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
bg: Вечерни цветове са спрени

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
bg: Задаване на дневен температурен режим на Вечерни цветове

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
bg: Задаване на нощен температурен режим  на Вечерни цветове

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
bg: Преминаване към дневен режим (завършено в %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
bg: Преминаване към нощен режим (завършено в %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
bg: Преминаване към нощен режим е планувано за %1

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
bg: Преминаване към дневен режим е планувано за %1

en: Scroll to adjust screen brightness
bg: Скролиране за регулиране на яркостта на екрана

en: Middle-click to suspend Night Light
bg: Превключване на Вечерни цветове с кликване на средния бутон на мишката

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
bg: Конфигуриране на вечерни светлини…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
bg: Спряно

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
bg: Не са налични

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
bg: Не са активирани

[ctx: Night light status]
en: Not running
bg: Спрени

[ctx: Night light status]
en: On
bg: Включени

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
bg: Сутрешна смяна

[ctx: Night light phase]
en: Day
bg: Ден

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
bg: Вечерна смяна

[ctx: Night light phase]
en: Night
bg: Нощ

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
bg: Спиране

en: Configure…
bg: Конфигуриране…

en: Enable and Configure…
bg: Активиране и конфигуриране…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
bg: Преминаване към дневен режим завършено в:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
bg: Преминаване към нощен режим планувано за:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
bg: Преминаване към нощен режим завършено в:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
bg: Преминаване към дневен режим планувано за:

en: Keyboard Backlight
bg: Яркост на клавиатурата

en: Keyboard Color
bg: Цвят на клавиатурата

en: Night Light
bg: Вечерни цветове
