plasma5support - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
uk: Стан пристрою

en: A device can now be safely removed
uk: Пристрій тепер можна безпечно від'єднувати

en: This device can now be safely removed.
uk: Цей пристрій тепер можна безпечно від'єднувати.

en: You are not authorized to mount this device.
uk: Ви не маєте прав доступу для монтування цього пристрою.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
uk: Ви не маєте прав доступу для вилучення цього пристрою.

en: You are not authorized to eject this disc.
uk: Ви не маєте прав доступу до виштовхування цього диску.

en: Could not mount this device as it is busy.
uk: Не вдалося змонтувати цей пристрій, оскільки його зайнято роботою з іншою програмою.

en: One or more files on this device are open within an application.
uk: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у програмі.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
uk[0]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: %2.
uk[1]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: %2.
uk[2]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у таких програмах: %2.
uk[3]: Один або декілька файлів з цього пристрою відкрито у програмі %2.

en: Could not mount this device.
uk: Не вдалося змонтувати цей пристрій.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
uk: Не вдалося вилучити цей пристрій.

en: Could not eject this disc.
uk: Не вдалося виштовхнути цей диск.
