plasma_engine_keystate - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Caps Lock
ug: CapsLock

en: Left Button
ug: سول يا ئوق تۈگمە

en: Right Button
ug: ئوڭ توپچا

en: Middle Button
ug: ئوتتۇرا يا ئوق تۈگمە

en: First X Button
ug: بىرىنچى X تۈگمە

en: Second X Button
ug: ئىككىنچى X توپچا

en: Pressed
ug: بېسىلغان

en: Latched
ug: بوغۇچلانغان

en: Locked
ug: قۇلۇپلانغان
