plasma_engine_keystate - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Shift
sv: Skift

en: AltGr
sv: Alt Gr

en: Left Button
sv: Vänsterknapp

en: Right Button
sv: Högerknapp

en: Middle Button
sv: Mittenknapp

en: First X Button
sv: Första X-knapp

en: Second X Button
sv: Andra X-knapp

en: Pressed
sv: Nertryckt

en: Latched
sv: Aktiv

en: Locked
sv: Låst
