plasma_engine_keystate - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (11 entries)

en: Num Lock
sr@ijekavianlatin: NumLock

en: Caps Lock
sr@ijekavianlatin: CapsLock

en: Scroll Lock
sr@ijekavianlatin: ScrollLock

en: Left Button
sr@ijekavianlatin: lijevo dugme

en: Right Button
sr@ijekavianlatin: desno dugme

en: Middle Button
sr@ijekavianlatin: srednje dugme

en: First X Button
sr@ijekavianlatin: prvo X dugme

en: Second X Button
sr@ijekavianlatin: drugo X dugme

en: Pressed
sr@ijekavianlatin: pritisnut

en: Latched
sr@ijekavianlatin: zapet

en: Locked
sr@ijekavianlatin: zaključan
