plasma5support - en to pl translation catalogue (115 entries)

en: Parent UDI
pl: Nadrzędny UDI

en: Vendor
pl: Producent

en: Product
pl: Produkt

en: Description
pl: Opis

en: Icon
pl: Ikona

en: Emblems
pl: Symbole

en: State
pl: Stan

en: Operation result
pl: Wynik operacji

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Processor
pl: Procesor

en: Number
pl: Numer

en: Max Speed
pl: Najwyższa szybkość

en: Can Change Frequency
pl: Potrafi zmieniać częstotliwość

en: Block
pl: Blok

en: Major
pl: Główny

en: Minor
pl: Podrzędny

en: Device
pl: Urządzenie

en: Storage Access
pl: Możliwość zapisu

en: Accessible
pl: Dostępny

en: File Path
pl: Ścieżka do pliku

en: Storage Drive
pl: Nośnik pamięci

en: Platform
pl: Platforma

en: Hard Disk
pl: Dysk twardy

en: Cdrom Drive
pl: Napęd Cdrom

en: Floppy
pl: Dyskietka

en: Tape
pl: Taśma

en: Compact Flash
pl: Karta Compact Flash

en: Memory Stick
pl: Karta pamięci

en: Bus
pl: Szyna

en: Drive Type
pl: Rodzaj napędu

en: Removable
pl: Wymienny

en: Hotpluggable
pl: Podłączany "na gorąco"

en: Optical Drive
pl: Napęd optyczny

en: Supported Media
pl: Obsługiwane nośniki

en: Read Speed
pl: Szybkość odczytu

en: Write Speed
pl: Szybkość zapisu

en: Write Speeds
pl: Szybkości zapisu

en: Storage Volume
pl: Wolumin pamięci

en: Other
pl: Inne

en: Unused
pl: Nieużywana

en: File System
pl: System plików

en: Partition Table
pl: Tabela partycji

en: Encrypted
pl: Zaszyfrowane

en: Usage
pl: Użycie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Ignored
pl: Pomijany

en: File System Type
pl: Rodzaj systemu plików

en: Label
pl: Etykieta

en: Encrypted Container
pl: Szyfrowany kontener

en: OpticalDisc
pl: DyskOptyczny

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Data
pl: Dane

en: Video CD
pl: CD z filmem

en: Video DVD
pl: DVD z filmem

en: Video Blu Ray
pl: Wideo Blu Ray

en: Available Content
pl: Dostępna zawartość

en: Unknown Disc Type
pl: Nieznany rodzaj dysku

en: CD Recordable
pl: Zapisywalny CD

en: CD Rewritable
pl: Wymazywalny CD

en: DVD Recordable
pl: Zapisywalny DVD

en: DVD Rewritable
pl: Wymazywalny DVD

en: DVD Plus Recordable
pl: Zapisywalny DVD Plus

en: DVD Plus Rewritable
pl: Wymazywalny DVD Plus

en: DVD Plus Recordable Duallayer
pl: Zapisywalny DVD Plus dwuwarstwowy

en: DVD Plus Rewritable Duallayer
pl: Wymazywalny DVD Plus dwuwarstwowy

en: Blu Ray Recordable
pl: Zapisywalny Blu Ray

en: Blu Ray Rewritable
pl: Wymazywalny Blu Ray

en: HD DVD Recordable
pl: Zapisywalny HD DVD

en: HD DVD Rewritable
pl: Wymazywalny HD DVD

en: Disc Type
pl: Rodzaj dysku

en: Appendable
pl: Z możliwością dopisywania

en: Blank
pl: Pusty

en: Rewritable
pl: Wielokrotnego zapisu

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Camera
pl: Aparat

en: Supported Protocols
pl: Obsługiwane protokoły

en: Supported Drivers
pl: Obsługiwane sterowniki

en: Portable Media Player
pl: Odtwarzacz przenośny

en: Battery
pl: Bateria

en: Unknown Battery
pl: Nieznana bateria

en: PDA Battery
pl: Bateria PDA

en: UPS Battery
pl: Bateria UPS

en: Primary Battery
pl: Główna bateria

en: Mouse Battery
pl: Bateria myszy

en: Keyboard Battery
pl: Bateria klawiatury

en: Keyboard Mouse Battery
pl: Bateria myszy i klawiatury

en: Camera Battery
pl: Bateria aparatu

en: Phone Battery
pl: Bateria telefonu

en: Monitor Battery
pl: Bateria monitora

en: Gaming Input Battery
pl: Bateria kontrolera do gier

en: Bluetooth Battery
pl: Bateria Bluetooth

en: Tablet Battery
pl: Bateria tabletu

en: Headphone Battery
pl: Bateria słuchawek

en: Headset Battery
pl: Bateria zestawu słuchawkowego

en: Touchpad Battery
pl: Bateria gładzika

en: Not Charging
pl: Nie ładuje się

en: Charging
pl: Ładuje się

en: Discharging
pl: Rozładowuje się

en: Fully Charged
pl: W pełni naładowana

en: Plugged In
pl: Włączony

en: Type
pl: Rodzaj

en: Charge Percent
pl: Procent naładowania

en: Rechargeable
pl: Do wielokrotnego ładowania

en: Charge State
pl: Stan ładowania

en: Type Description
pl: Opis typu

en: Device Types
pl: Rodzaje urządzenia

en: Size
pl: Rozmiar

en: Filesystem is not responding
pl: System plików nie odpowiada

en: Filesystem mounted at '%1' is not responding
pl: System plików podpięty w '%1' nie odpowiada

en: Free Space
pl: Wolna przestrzeń

en: Free Space Text
pl: Tekst wolnej przestrzeni

en: Size Text
pl: Rozmiar tekstu

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Temperature Unit
pl: Jednostka temperatury

en: In Use
pl: W użyciu
