plasma5support - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
pl: Stan urządzenia

en: A device can now be safely removed
pl: Możesz teraz bezpiecznie wysunąć to urządzenie

en: This device can now be safely removed.
pl: Możesz teraz bezpiecznie wysunąć to urządzenie.

en: You are not authorized to mount this device.
pl: Nie masz uprawnień do podpięcia tego urządzenia.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
pl: Nie masz uprawnień do wysunięcia tego urządzenia.

en: You are not authorized to eject this disc.
pl: Nie masz uprawnień do wysunięcia tego dysku.

en: Could not mount this device as it is busy.
pl: Nie można podpiąć tego urządzenia, bo jest zajęte.

en: One or more files on this device are open within an application.
pl: Jeden lub więcej plików na tym urządzeniu jest otwartych w jakiejś aplikacji.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
pl[0]: Jeden lub więcej plików na tym urządzeniu jest otwartych w aplikacji "%2".
pl[1]: Jeden lub więcej plików na tym urządzeniu jest otwartych w następujących aplikacjach: %2.
pl[2]: Jeden lub więcej plików na tym urządzeniu jest otwartych w następujących aplikacjach: %2.

en: Could not mount this device.
pl: Nie można podpiąć tego urządzenia.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
pl: Nie można wysunąć tego urządzenia.

en: Could not eject this disc.
pl: Nie można wysunąć dysku.
