plasma_engine_keystate - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Shift
lt: Lyg2

en: Ctrl
lt: Vald

en: Left Button
lt: Kairysis mygtukas

en: Right Button
lt: Dešinysis mygtukas

en: Middle Button
lt: Vidurinysis mygtukas

en: First X Button
lt: Pirmasis X mygtukas

en: Second X Button
lt: Antrasis X mygtukas

en: Pressed
lt: Nuspaustas

en: Latched
lt: Fiksuotas

en: Locked
lt: Užrakintas
