plasma5support - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
lt: Įrenginio būsena

en: A device can now be safely removed
lt: Dabar įrenginys gali būti saugiai pašalintas

en: This device can now be safely removed.
lt: Dabar šis įrenginys gali būti saugiai pašalintas.

en: You are not authorized to mount this device.
lt: Jūs neturite įgaliojimų prijungti šį įrenginį.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
lt: Jūs neturite įgaliojimų pašalinti šį įrenginį.

en: You are not authorized to eject this disc.
lt: Jūs neturite įgaliojimų išstumti šį diską.

en: Could not mount this device as it is busy.
lt: Nepavyko prijungti šio įrenginio, nes jis yra užimtas.

en: One or more files on this device are open within an application.
lt: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta tam tikrose programose.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
lt[0]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta „%2“ programoje.
lt[1]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.
lt[2]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.
lt[3]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.

en: Could not mount this device.
lt: Nepavyko prijungti šio įrenginio.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
lt: Nepavyko pašalinti šio įrenginio.

en: Could not eject this disc.
lt: Nepavyko išstumti šio disko.
