plasma5support - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
hu: Eszközállapot

en: A device can now be safely removed
hu: Az eszköz biztonságosan eltávolítható

en: This device can now be safely removed.
hu: Az eszköz most már biztonságosan eltávolítható.

en: You are not authorized to mount this device.
hu: Nincs jogosultsága az eszköz csatolásához.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
hu: Nincs jogosultsága az eszköz eltávolításához.

en: You are not authorized to eject this disc.
hu: Nincs jogosultsága a lemez kiadásához.

en: Could not mount this device as it is busy.
hu: Nem lehet csatlakoztatni az eszközt, mivel foglalt.

en: One or more files on this device are open within an application.
hu: Egy vagy több fájl az eszközről meg van nyitva egy alkalmazásban.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
hu[0]: Egy vagy több fájl az eszközről meg van nyitva a(z) „%2” alkalmazásban.
hu[1]: Egy vagy több fájl az eszközről meg van nyitva a következő alkalmazásokban: %2.

en: Could not mount this device.
hu: Nem lehet csatolni az eszközt.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
hu: Nem lehet leválasztani az eszközt.

en: Could not eject this disc.
hu: Nem lehet kiadni a lemezt.
