plasma_engine_keystate - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
he: לחצן שמאלי

en: Right Button
he: לחצן ימני

en: Middle Button
he: לחצן אמצעי

en: First X Button
he: לחצן X ראשון

en: Second X Button
he: לחצן X שני

en: Pressed
he: לחוץ

en: Latched
he: נצמד

en: Locked
he: נעול
