plasma-workspace - en to eu translation catalogue (144 entries)

en: Parent UDI
eu: Gurasoa UDI

en: Vendor
eu: Hornitzailea

en: Product
eu: Produktua

en: Description
eu: Deskribapena

en: Icon
eu: Ikonoa

en: Emblems
eu: Ikurrak

en: State
eu: Egoera

en: Operation result
eu: Eragiketaren emaitza

en: Timestamp
eu: Ordu-zigilua

en: Processor
eu: Prozesatzailea

en: Number
eu: Zenbakia

en: Max Speed
eu: Gehienezko abiadura

en: Can Change Frequency
eu: Maiztasuna alda daiteke

en: Block
eu: Blokea

en: Major
eu: Maiorra

en: Minor
eu: Minorra

en: Device
eu: Gailua

en: Storage Access
eu: Biltegirako sarbidea

en: Accessible
eu: Eskuragarri

en: File Path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Storage Drive
eu: Biltegiratze-unitatea

en: Ide
eu: IDEa

en: Usb
eu: USBa

en: Ieee1394
eu: IEEE1394

en: Scsi
eu: SCSI

en: Sata
eu: SATA

en: Platform
eu: Plataforma

en: Hard Disk
eu: Disko zurruna

en: Cdrom Drive
eu: CD-ROM unitatea

en: Floppy
eu: Disketea

en: Tape
eu: Zinta

en: Memory Stick
eu: Memory Stick txartela

en: SdMmc
eu: SDMMC

en: Xd
eu: XD

en: Drive Type
eu: Unitate mota

en: Removable
eu: Aldagarria

en: Hotpluggable
eu: Funtzionamenduan konekta daitekeena

en: Optical Drive
eu: Unitate optikoa

en: CD-R
eu: CD-Ra

en: CD-RW
eu: CD-RWa

en: DVD
eu: DVDa

en: DVD-R
eu: DVD-Ra

en: DVD-RW
eu: DVD-RWa

en: DVD-RAM
eu: DVD-RAMa

en: DVD+R
eu: DVD+Ra

en: DVD+RW
eu: DVD+RWa

en: DVD+DL
eu: DVD+DLa

en: DVD+DLRW
eu: DVD+DLRWa

en: BD
eu: BDa

en: BD-R
eu: BD-Ra

en: BD-RE
eu: BD-REa

en: HDDVD
eu: HDDVDa

en: HDDVD-R
eu: HDDVD-Ra

en: HDDVD-RW
eu: HDDVD-RWa

en: Supported Media
eu: Onartzen diren euskarriak

en: Read Speed
eu: Irakurketa-abiadura

en: Write Speed
eu: Idazketa-abiadura

en: Write Speeds
eu: Idazketa-abiadurak

en: Storage Volume
eu: Biltegiratze-bolumena

en: Other
eu: Bestelakoak

en: Unused
eu: Erabiligabea

en: File System
eu: Fitxategi-sistema

en: Partition Table
eu: Partizio-taula

en: Raid
eu: RAID

en: Encrypted
eu: Zifratua

en: Usage
eu: Erabilera

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Ignored
eu: Ez ikusi eginda

en: File System Type
eu: Fitxategi-sistema mota

en: Label
eu: Etiketa

en: UUID
eu: UUIDa

en: Encrypted Container
eu: Edukitzaile zifratua

en: OpticalDisc
eu: Disko optikoa

en: Audio
eu: Audioa

en: Data
eu: Datuak

en: Video CD
eu: Bideo CDa

en: Super Video CD
eu: Super Bideo CDa

en: Video DVD
eu: Bideo DVDa

en: Video Blu Ray
eu: Bideo Blue-ray

en: Available Content
eu: Eduki eskuragarria

en: Unknown Disc Type
eu: Disko mota ezezaguna

en: CD Rom
eu: CD ROMa

en: CD Recordable
eu: CD grabagarria

en: CD Rewritable
eu: CD birgrabagarria

en: DVD Rom
eu: DVD ROMa

en: DVD Ram
eu: DVD RAMa

en: DVD Recordable
eu: DVD grabagarria

en: DVD Rewritable
eu: DVD birgrabagarria

en: DVD Plus Recordable
eu: DVD plus grabagarria

en: DVD Plus Rewritable
eu: DVD plus birgrabagarria

en: DVD Plus Recordable Duallayer
eu: DVD plus grabagarria geruza bikoitzekoa

en: DVD Plus Rewritable Duallayer
eu: DVD plus birgrabagarria geruza bikoitzekoa

en: Blu Ray Rom
eu: Blu Ray ROMa

en: Blu Ray Recordable
eu: Blu Ray grabagarria

en: Blu Ray Rewritable
eu: Blu Ray birgrabagarria

en: HD DVD Rom
eu: HD DVD ROMa

en: HD DVD Recordable
eu: HD DVD grabagarria

en: HD DVD Rewritable
eu: HD DVD birgrabagarria

en: Disc Type
eu: Disko mota

en: Appendable
eu: Gehi dakiokeena

en: Blank
eu: Zuria

en: Rewritable
eu: Birgrabagarria

en: Capacity
eu: Edukiera

en: Camera
eu: Kamera

en: Supported Protocols
eu: Onartzen diren protokoloak

en: Supported Drivers
eu: Onartzen diren gidariak

en: Portable Media Player
eu: Multimedia-jotzaile eramangarria

en: Battery
eu: Bateria

en: Unknown Battery
eu: Bateria ezezaguna

en: PDA Battery
eu: PDAren bateria

en: UPS Battery
eu: UPS bateria

en: Primary Battery
eu: Bateria nagusia

en: Mouse Battery
eu: Saguaren bateria

en: Keyboard Battery
eu: Teklatuaren bateria

en: Keyboard Mouse Battery
eu: Teklatuaren eta saguaren bateria

en: Camera Battery
eu: Kameraren bateria

en: Phone Battery
eu: Telefonoaren bateria

en: Monitor Battery
eu: Monitorearen bateria

en: Gaming Input Battery
eu: Joku-sarrerakoaren bateria

en: Bluetooth Battery
eu: Bluetooth bateria

en: Tablet Battery
eu: Tabletaren bateria

en: Headphone Battery
eu: Aurikularren bateria

en: Headset Battery
eu: Aurikular mikrofonodunen bateria

en: Touchpad Battery
eu: Ukimen-saguaren bateria

en: Not Charging
eu: Ez da kargatzen ari

en: Charging
eu: Kargatzen

en: Discharging
eu: Deskargatzen

en: Fully Charged
eu: Erabat kargatuta

en: Plugged In
eu: Konektatuta

en: Type
eu: Mota

en: Charge Percent
eu: Kargaren ehunekoa

en: Rechargeable
eu: Kargatzekoa

en: Charge State
eu: Kargaren egoera

en: Type Description
eu: Motaren deskribapena

en: Device Types
eu: Gailu motak

en: Size
eu: Neurria

en: Filesystem is not responding
eu: Fitxategi sistemak ez du erantzuten

en: Filesystem mounted at '%1' is not responding
eu: '%1'(e)(a)n muntatutako fitxategi-sistemak ez du erantzuten

en: Free Space
eu: Leku librea

en: Free Space Text
eu: Leku libreko testua

en: Size Text
eu: Neurriko testua

en: Temperature
eu: Tenperatura

en: Temperature Unit
eu: Tenperatura-unitatea

en: In Use
eu: Erabiltzen
