plasma_engine_keystate - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Shift
eu: Maius

en: Ctrl
eu: Ktrl

en: Hyper
eu: Hiper

en: Num Lock
eu: Blok Zenb

en: Caps Lock
eu: Blok Maius

en: Scroll Lock
eu: Blok Korr

en: Left Button
eu: Ezkerreko botoia

en: Right Button
eu: Eskuineko botoia

en: Middle Button
eu: Erdiko botoia

en: First X Button
eu: Lehenengo X botoia

en: Second X Button
eu: Bigarren X botoia

en: Pressed
eu: Sakatuta

en: Latched
eu: Likatuta

en: Locked
eu: Giltzatuta
