plasma5support - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
eu: Gailuaren egoera

en: A device can now be safely removed
eu: Orain, gailu bat modu seguruan ken daiteke

en: This device can now be safely removed.
eu: Orain, gailu hori modu seguruan ken daiteke.

en: You are not authorized to mount this device.
eu: Ez zaude gailu hori muntatzera baimenduta.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
eu: Ez zaude gailu hori kentzera baimenduta.

en: You are not authorized to eject this disc.
eu: Ez zaude disko hori egoztera baimenduta.

en: Could not mount this device as it is busy.
eu: Ezin izan da gailu hori muntatu lanpetuta dagoelako.

en: One or more files on this device are open within an application.
eu: Gailu horretako fitxategi bat gutxienez aplikazio batean irekita dago.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
eu[0]: Gailu horretako fitxategi bat edo gehiago "%2" aplikazioan irekita daude.
eu[1]: Gailu horretako fitxategi bat edo gehiago ondoko aplikazioetan irekita daude: %2.

en: Could not mount this device.
eu: Ezin izan du gailu hori muntatu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
eu: Ezin izan du gailu hori kendu.

en: Could not eject this disc.
eu: Ezin izan du disko hori egotzi.
