plasma5support - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
eo: Aparatstato

en: A device can now be safely removed
eo: Aparato nun povas esti sekure forigita

en: This device can now be safely removed.
eo: Ĉi tiu aparato nun povas esti sekure forigita.

en: You are not authorized to mount this device.
eo: Vi ne rajtas munti ĉi tiun aparaton.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
eo: Vi ne rajtas forigi ĉi tiun aparaton.

en: You are not authorized to eject this disc.
eo: Vi ne rajtas elĵeti ĉi tiun diskon.

en: Could not mount this device as it is busy.
eo: Ne eblis munti ĉi tiun aparaton ĉar ĝi estas okupata.

en: One or more files on this device are open within an application.
eo: Unu aŭ pliaj dosieroj sur ĉi aparato estas malfermitaj ene de apliko.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
eo[0]: Unu aŭ pluraj dosieroj sur ĉi aparato estas malfermitaj en aplikaĵo "%2".
eo[1]: Unu aŭ pluraj dosieroj sur ĉi aparato estas malfermitaj en sekvaj aplikoj: %2.

en: Could not mount this device.
eo: Ne eblis munti ĉi tiun aparaton.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
eo: Ne eblis forigi ĉi tiun aparaton.

en: Could not eject this disc.
eo: Ne eblis elĵeti ĉi tiun diskon.
