plasma-workspace - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Meta
bg: Мета

en: Left Button
bg: Ляв бутон

en: Right Button
bg: Десен бутон

en: Middle Button
bg: Среден бутон

en: First X Button
bg: Първи бутон X

en: Second X Button
bg: Втори бутон X

en: Pressed
bg: Натиснат

en: Latched
bg: Фиксиран

en: Locked
bg: Заключен
