plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
ca@valencia: Configura els teclats virtuals…

en: Virtual Keyboard: unavailable
ca@valencia: Teclat virtual: no disponible

en: Virtual Keyboard: disabled
ca@valencia: Teclat virtual: desactivat

en: Show Virtual Keyboard
ca@valencia: Mostra el teclat virtual

en: Virtual Keyboard: visible
ca@valencia: Teclat virtual: visible

en: Virtual Keyboard: enabled
ca@valencia: Teclat virtual: activat
