plasma-nm - en to tg translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
tg: Иловагӣ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
tg: Умумӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
tg: Нишонии асосӣ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
tg: Санҷиши ҳаққоният

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
tg: Номи корбар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
tg: Калиди корбар:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
tg: Амният

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
tg: Гувоҳиномаи боэътибор:
