plasma-nm - en to lv translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
lv: Papildu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
lv: Vārteja:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
lv: SSLVPN servera IP vai nosaukums.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
lv: Iestatīt nosaukumu lokālās sistēmas autentifikācijai ar vienādrangu sistēmu uz <name>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
lv: Uz SSLVPN nododamā parole, kad tā tiek lūgta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
lv: CA sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
lv: Lietotāja sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
lv: Lietotāja atslēga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
lv: Izmantot vienreizēju paroli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
lv: Nogabals:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
lv: Drošība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
lv: Uzticamais sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
lv: Vienreizlietojamā parole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
lv: Žetons:
