plasma-nm - en to lt translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
lt: Tinklų sietuvas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
lt: SSLVPN serverio IP ar pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
lt: Nustatyti vietinės sistemos tapatybės nustatymo su lygiarangiu pavadinimą į <name>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
lt: Kai buvo paprašyta slaptažodžio, jis perduotas SSLVPN.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
lt: LĮ liudijimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
lt: Naudotojo liudijimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
lt: Naudotojo raktas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
lt: Naudoti vienkartinį slaptažodį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tfa)
en: 2FA
lt: 2FA (Dviejų faktorių tapatybės nustatymas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
lt: Sritis (realm):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
lt: Saugumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
lt: Patikimas liudijimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
lt: Vienkartinis slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
lt: Prieigos raktas:
