plasma-nm - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Show Network's QR Code
ka: ქსელის QR კოდის ჩვენება

en: Configure…
ka: მორგება…

en: Speed
ka: სიჩქარე

en: Details
ka: დეტალები

[ctx: @info:tooltip]
en: Current download speed is %1 kibibytes per second; current upload speed is %2 kibibytes per second
ka: გადმოწერის მიმდინარე სიჩქარეა %1 კიბიბაიტი წამში. მიმდინარე ატვირთვის სიჩქარეა %2 კიბიბაიტი წამში

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
ka: შეერთებულია, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
ka: შეერთებული

en: You need to log in to this network
ka: საჭიროა ქსელში შესვლა

[ctx: @action:button]
en: Log in
ka: შესვლა

en: Airplane mode is enabled
ka: თვითმფრინავის რეჟიმი ჩართულია

en: Wireless and mobile networks are deactivated
ka: უსადენო და მობილური ქსელები გამორთულია

en: Wireless is deactivated
ka: უსადენო ქსელი დეაქტივირებულია

en: Mobile network is deactivated
ka: მობილური ქსელი გამორთულია

en: No matches
ka: დათხვევა არ არსებობს

en: No available connections
ka: გამოყენებადი შეერთებების გარეშე

en: Copy
ka: კოპირება

en: Networks
ka: ქსელები

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn off Airplane Mode
ka: შუა წკაპი თვითმფრინავის რეჟიმის გამოსართავად

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn on Airplane Mode
ka: შუა წკაპი თვითმფრინავის რეჟიმის ჩასართავად

en: Enable Wi-Fi
ka: Wi-Fi-ს ჩართვა

en: Enable Mobile Network
ka: მობილური ქსელის ჩართვა

en: Enable Airplane Mode
ka: თვითმფრინავის რეჟიმის ჩართვა

en: Open Network Login Page…
ka: ქსელის შესვლის გვერდის გახსნა…

en: &Configure Network Connections…
ka: &ქსელური შეერთებების მართვა…

[ctx: @action:button]
en: Return to Network Connections
ka: ქსელურ შეერთებებზე დაბრუნებ

en: Scan this QR code with another device to connect to the "%1" network.
ka: "%1" ქსელთან მისაერთებლად ეს QR კოდი შესაბამისი მოწყობილობით დაასკანერეთ.

en: Enable mobile network
ka: მობილური ქსელის ჩართვა

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
ka: თვითმფრინავის რეჟიმის გამორთვა<nl/><nl/> ეს ჩართავს: Wi-Fi და Bluetooth

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
ka: თვითმფრინავის რეჟიმის ჩართვა<nl/><nl/> ეს გამორთავს: Wi-Fi და Bluetooth

en: Hotspot
ka: ჰოტსპოტი

en: Disable Hotspot
ka: ჰოტსპოტის გამორთვა

en: Create Hotspot
ka: ჰოტსპოტის შექმნა

en: Configure network connections…
ka: ქსელური შეერთებების მართვა…

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Download
ka: ჩამოტვირთვა
