plasma-nm - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Connect
eu: Konektatu

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

en: Show Network's QR Code
eu: Erakutsi sarearen QR kodea

en: Configure…
eu: Konfiguratu...

en: Speed
eu: Abiadura

en: Details
eu: Xehetasunak

[ctx: @info:tooltip]
en: Current download speed is %1 kibibytes per second; current upload speed is %2 kibibytes per second
eu: Uneko zama-jaiste abiadura %1 kibibyte segundokoa da; uneko zama-igotze abiadura %2 kibibyte segundokoa da

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
eu: Konektatuta, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
eu: Konektatuta

en: You need to log in to this network
eu: Sare horretan saio-hasi behar duzu

[ctx: @action:button]
en: Log in
eu: Hasi saioa

en: Airplane mode is enabled
eu: Hegaldi modua gaituta dago

en: Wireless and mobile networks are deactivated
eu: Hari gabeko eta mugikorreko sareak desaktibatuta daude

en: Wireless is deactivated
eu: Hari gabekoa deskonektatuta dago

en: Mobile network is deactivated
eu: Mugikorreko sarea desaktibatuta dago

en: No matches
eu: Ez dago bat datorrenik

en: No available connections
eu: Ez dago konexio erabilgarririk

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Networks
eu: Sareak

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn off Airplane Mode
eu: Erdiko klik «Hegaldi modua» modua itzaltzeko

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn on Airplane Mode
eu: Erdiko klik «Hegaldi modua» pizteko

en: Enable Wi-Fi
eu: Gaitu Wi-Fi

en: Enable Mobile Network
eu: Gaitu mugikorrerako sarea

en: Enable Airplane Mode
eu: Gaitu hegaldi modua

en: Open Network Login Page…
eu: Ireki sarean saio-hasteko orria...

en: &Configure Network Connections…
eu: &Konfiguratu sare-konexioak...

[ctx: @action:button]
en: Return to Network Connections
eu: Itzuli sare-konexioetara

en: Scan this QR code with another device to connect to the "%1" network.
eu: Eskaneatu QR kode hori beste gailu batekin "%1" sarera konektatzeko.

en: Enable mobile network
eu: Gaitu mugikorrerako sarea

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
eu: Desgaitu hegaldi modua<nl/><nl/>Horrek Wi-Fi eta Bluetooth gaituko ditu

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
eu: Gaitu hegaldi modua<nl/><nl/>Horrek Wi-Fi eta Bluetooth desgaituko ditu

en: Hotspot
eu: Berogunea

en: Disable Hotspot
eu: Ezgaitu berogunea

en: Create Hotspot
eu: Sortu berogunea

en: Configure network connections…
eu: Konfiguratu sare-konexioak...

en: Upload
eu: Igo

en: Download
eu: Jaitsi
