plasma-nm - en to et translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
et: Lüüs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
et: SSLVPN serveri IP või nimi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
et: Autentimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
et: Nime määramine, millega kohalikku süsteemi partneri juures autentida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
et: SSLVNN-ile vajaduse korral edastatav parool.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
et: SK sertifikaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
et: Kasutaja sertifikaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
et: Kasutaja võti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
et: Ühekordse parooli kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
et: Valdus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
et: Turvalisus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
et: Usaldatud sertifikaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
et: Ühekordne parool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
et: Märgis:
