plasma-nm - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Connect
eo: Konekti

en: Disconnect
eo: Malkonekti

en: Show Network's QR Code
eo: Montri QR-Kodon de la Reto

en: Configure…
eo: Agordi…

en: Speed
eo: Rapido

en: Details
eo: Detaloj

[ctx: @info:tooltip]
en: Current download speed is %1 kibibytes per second; current upload speed is %2 kibibytes per second
eo: Aktuala elŝutrapido estas %1 kibibajtoj sekunde; aktuala alŝutrapido estas %2 kibibajtoj sekunde

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
eo: Konektita, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
eo: Konektita

en: You need to log in to this network
eo: Necesas ke vi ensalutas ĉi tiun reton

[ctx: @action:button]
en: Log in
eo: Ensaluti

en: Airplane mode is enabled
eo: Aviadila reĝimo estas ebligata

en: Wireless and mobile networks are deactivated
eo: Sendrato kaj mobilretoj estas malaktivigitaj

en: Wireless is deactivated
eo: Sendrato estas malaktivigita

en: Mobile network is deactivated
eo: Mobilreto estas malaktivigita

en: No matches
eo: Neniuj kongruoj

en: No available connections
eo: Neniuj konektoj je dispono

en: Copy
eo: Kopii

en: Networks
eo: Retoj

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn off Airplane Mode
eo: Mezklaku por malŝalti Aviadilan Reĝimon

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn on Airplane Mode
eo: Mezklaku por enŝalti Aviadilan Reĝimon

en: Enable Wi-Fi
eo: Ebligi Wi-Fi

en: Enable Mobile Network
eo: Ebligi Mobilan Reton

en: Enable Airplane Mode
eo: Ebigi Aviadilan Reĝimon

en: Open Network Login Page…
eo: Malfermi Retan Ensalutpaĝon…

en: &Configure Network Connections…
eo: &Agordi Retajn Konektojn…

[ctx: @action:button]
en: Return to Network Connections
eo: Reiri al Retaj Konektoj

en: Scan this QR code with another device to connect to the "%1" network.
eo: Skani ĉi tiun QR-kodon per alia aparato por konekti al la reto "%1".

en: Enable mobile network
eo: Ebligi poŝtelefonan reton

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
eo: Malebligi aviadilreĝimon<nl/><nl/>Tiu ŝaltos Vifion kaj Bludenton

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
eo: Ebligi aviadilreĝimon<nl/><nl/>Tiu malŝaltos Vifion kaj Bludenton

en: Hotspot
eo: Retkaptejo (hotspot)

en: Disable Hotspot
eo: Malŝalti Hotspot

en: Create Hotspot
eo: Krei Hotspot

en: Configure network connections…
eo: Agordi retajn konektojn…

en: Upload
eo: Alŝuti

en: Download
eo: Elŝuti
