plasma-nm - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Connect
ca: Connecta

en: Disconnect
ca: Desconnecta

en: Show Network's QR Code
ca: Mostra el codi QR de la xarxa

en: Configure…
ca: Configura…

en: Speed
ca: Velocitat

en: Details
ca: Detalls

[ctx: @info:tooltip]
en: Current download speed is %1 kibibytes per second; current upload speed is %2 kibibytes per second
ca: La velocitat actual de baixada és de %1 kibibytes per segon; la velocitat actual de pujada és de %2 kibibytes per segon

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
ca: Connectat, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
ca: Connectat

en: You need to log in to this network
ca: Cal iniciar la sessió en aquesta xarxa

[ctx: @action:button]
en: Log in
ca: Inicia la sessió

en: Airplane mode is enabled
ca: S'ha activat el mode avió

en: Wireless and mobile networks are deactivated
ca: S'ha desactivat la xarxa sense fil i la mòbil

en: Wireless is deactivated
ca: S'ha desactivat la xarxa sense fil

en: Mobile network is deactivated
ca: S'ha desactivat la xarxa mòbil

en: No matches
ca: Sense coincidències

en: No available connections
ca: No hi ha cap connexió disponible

en: Copy
ca: Copia

en: Networks
ca: Xarxes

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn off Airplane Mode
ca: Clic del mig per a apagar el mode avió

[ctx: @info:tooltip]
en: Middle-click to turn on Airplane Mode
ca: Clic del mig per a activar el mode avió

en: Enable Wi-Fi
ca: Activa la Wi-Fi

en: Enable Mobile Network
ca: Activa la xarxa mòbil

en: Enable Airplane Mode
ca: Activa el mode avió

en: Open Network Login Page…
ca: Obre la pàgina de connexió a la xarxa…

en: &Configure Network Connections…
ca: &Configura les connexions de xarxa…

[ctx: @action:button]
en: Return to Network Connections
ca: Torna a les connexions de xarxa

en: Scan this QR code with another device to connect to the "%1" network.
ca: Escanegeu aquest codi QR amb un altre dispositiu per a connectar a la xarxa «%1».

en: Enable mobile network
ca: Activa la xarxa mòbil

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
ca: Desactiva el mode avió<nl/><nl/>Això activarà la Wi-Fi i el Bluetooth

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
ca: Activa el mode avió<nl/><nl/>Això desactivarà la Wi-Fi i el Bluetooth

en: Hotspot
ca: Punt d'accés

en: Disable Hotspot
ca: Desactiva el punt d'accés

en: Create Hotspot
ca: Crea un punt d'accés

en: Configure network connections…
ca: Configura les connexions de xarxa…

en: Upload
ca: Puja

en: Download
ca: Baixa
