plasma-nano - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
sl: Odpri %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
sl: Skrbnik sistema je omejil spremembe razporeditev

en: Layout:
sl: Razpored:

en: Wallpaper Type:
sl: Vrsta ozadja:

en: Get New Plugins…
sl: Pridobi nove vtičnike…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
sl: Spremembe razporeda morajo biti uveljavljeni pred ostalimi spremembami

en: Apply now
sl: Uveljavi zdaj

en: Wallpaper
sl: Ozadje

en: Customize...
sl: Prilagodi...

en: Widgets
sl: Gradniki
