plasma-nano - en to sa translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
sa: %1 उद्घाटयन्तु

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
sa: प्रारूपं परिवर्तनं प्रणालीप्रशासकेन प्रतिबन्धितम् अस्ति

en: Layout:
sa: प्रारूपम् :

en: Wallpaper Type:
sa: दीपचित्रम् प्रकारः :

en: Get New Plugins…
sa: नवीनं प्लगिन् प्राप्नुवन्तु…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
sa: अन्यपरिवर्तनानि कर्तुं पूर्वं प्रारूपं परिवर्तनं प्रयोक्तव्यम्

en: Apply now
sa: अधुना आवेदनं कुरुत

en: Wallpaper
sa: दीपचित्रम्

en: Customize...
sa: अनुकूलितं कुर्वन्तु...

en: Widgets
sa: विजेट्स्
