plasma-nano - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
ro: Deschide %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ro: Modificările aranjamentului au fost restricționate de către administratorul sistemului

en: Layout:
ro: Aranjament:

en: Wallpaper Type:
ro: Tip tapet:

en: Get New Plugins…
ro: Obține extensii noi…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ro: Modificările de aranjament trebuiesc aplicate înainte de a putea face alte modificări

en: Apply now
ro: Aplică acum

en: Wallpaper
ro: Tapet

en: Customize...
ro: Personalizează...

en: Widgets
ro: Controale grafice
