plasma-nano - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
pa: %1 ਨੂੰ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
pa: ਖਾਕਾ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਉੱਤੇ ਸਿਸਟਮ ਪਰਸ਼ਾਸ਼ਕ ਵਲੋਂ ਪਾਬੰਦੀਆਂ ਲਾਈਆਂ ਗਈਆਂ ਹਨ

en: Layout:
pa: ਖਾਕਾ:

en: Wallpaper Type:
pa: ਵਾਲਪੇਪਰ ਦੀ ਕਿਸਮ:

en: Get New Plugins…
pa: …ਨਵੀਆਂ ਪਲੱਗਇਨਾਂ ਲਵੋ

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
pa: ਹੋਰ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਕਰਨ ਤੋਂ ਪਹਿਲਾਂ ਖਾਕਾ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰਨੀਆਂ ਪੈਣਗੀਆਂ

en: Apply now
pa: ਹੁਣੇ ਲਾਗੂ ਕਰੋ

en: Wallpaper
pa: ਵਾਲਪੇਪਰ

en: Customize...
pa: ...ਕਸਟਮਾਈਜ਼ ਕਰੋ

en: Widgets
pa: ਵਿਜੈਟ
