plasma-nano - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
nn: Opna %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
nn: Utformingsendringar er låste av systemadministratoren

en: Layout:
nn: Utforming:

en: Wallpaper Type:
nn: Type bakgrunn:

en: Get New Plugins…
nn: Hent nye programtillegg …

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
nn: Du må ta i bruk utformings­endringane før du kan gjera andre endringar.

en: Apply now
nn: Bruk no

en: Wallpaper
nn: Bakgrunnsbilete

en: Customize...
nn: Tilpass …

en: Widgets
nn: Skjermelement
