plasma-nano - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Open %1
nl: %1 openen

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
nl: Wijzigingen in de indeling zijn beperkt door de systeembeheerder

en: Layout:
nl: Indeling:

en: Wallpaper Type:
nl: Type achtergrondafbeelding:

en: Get New Plugins…
nl: Haal nieuwe plug-ins op…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
nl: Wijzigingen aan indeling moeten worden toegepast alvorens andere wijzigingen gemaakt kunnen worden

en: Apply now
nl: Nu toepassen

en: Wallpaper
nl: Achtergrondafbeelding

en: Customize...
nl: Aanpassen...
