plasma-nano - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
ka: %1-ის გახსნა

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ka: განლაგების ცვლილება შეზღუდულია სისტემური ადმინისტრატორის მიერ

en: Layout:
ka: განლაგება:

en: Wallpaper Type:
ka: ფონური სურათის ტიპი:

en: Get New Plugins…
ka: ახალი დამატებების მიღება…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ka: სხვა ცვლილებების განხორციელებამდე საჭიროა განლაგების ცვლილებების გადატარება

en: Apply now
ka: ახლა გადატარება

en: Wallpaper
ka: ფონური სურათი

en: Customize...
ka: მორგება...

en: Widgets
ka: ვიჯეტები
