plasma-nano - en to ia translation catalogue (9 entries)

en: Open %1
ia: Aperi %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ia: Modificationes de disposition ha essite restringite per le administrator de systema

en: Layout:
ia: Disposition:

en: Wallpaper Type:
ia: Typo de Tapete de papiro:

en: Get New Plugins…
ia: Obtene nove plugins…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ia: Cambiamentos  de disposition debe esser applicate ante altere modificationes pote esser facite

en: Apply now
ia: Applica hora

en: Wallpaper
ia: Tapete de papiro

en: Customize...
ia: Personalisa...
