plasma-nano - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
he: פתיחת %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
he: שינויים בפריסה הוגבלו על ידי הנהלת המערכת

en: Layout:
he: פריסה:

en: Wallpaper Type:
he: סוג תמונת הרקע:

en: Get New Plugins…
he: משיכת תוספים חדשים…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
he: יש להחיל את שינויי הפריסה לפי שייערכו שינויים אחרים

en: Apply now
he: להחיל כעת

en: Wallpaper
he: תמונת רקע

en: Customize...
he: התאמה אישית…

en: Widgets
he: גאדג׳טים
