plasma-nano - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
fi: Avaa %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
fi: Järjestelmän ylläpitäjä on rajoittanut asettelumuutoksia

en: Layout:
fi: Asettelu:

en: Wallpaper Type:
fi: Taustan tyyppi:

en: Get New Plugins…
fi: Nouda uusia liitännäisiä…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
fi: Asettelumuutokset on otettava käyttöön ennen kuin muita muutoksia voi tehdä

en: Apply now
fi: Käytä nyt

en: Wallpaper
fi: Tausta

en: Customize...
fi: Mukauta…

en: Widgets
fi: Sovelmat
