plasma-nano - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Open %1
eo: Malfermi %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
eo: Aranĝŝanĝoj estis limigitaj de la sistemadministranto

en: Layout:
eo: Aranĝo:

en: Wallpaper Type:
eo: Tapeta Tipo:

en: Get New Plugins…
eo: Akiri novajn kromaĵojn...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
eo: Aranĝŝanĝoj devas esti aplikataj antaŭ ol aliaj ŝanĝoj povas esti faritaj

en: Apply now
eo: Apliki nun

en: Wallpaper
eo: Tapeto

en: Customize...
eo: Agordi...

en: Widgets
eo: Fenestraĵoj
